Loading...
Facebook Google
X
Download Free e-book with 13 Journey Healing Stories

FÜÜSILINE TERVIS

Meie emotsioonid mõjutavad otseselt meie füüsilist tervist

Varem usuti, et meie geenid määravad meie tuleviku ning me pärime oma esivanemate haigused ja seisundid. Epigeneetika, mis uurib "geenideülest võimu", on seda arusaama muutnud ning õpetanud, et me ise vastutame geenide avaldumise eest.

Sinu tunded saavad geene "sisse" ja "välja" lülitada.

Epigeneetika on suhteliselt uus teadusharu, mis tõendab, et meie uskumussüsteem avaldab mõju meie emotsionaalsele ja füüsilisele tervisele. Dr Bruce Liptoni tehtud uurimistöö kohaselt moodustavad geenid pelgalt võimaluste skeemi ja nad võivad olla kas "sisse" või "välja" lülitatud ning seda on võimalik tunnete abil muuta… sinu alateadlikud uskumused töötavad kas sinu kasuks või sinu kahjuks, kuid tõde on see, et sina ei kontrolli oma elu, sest sinu alateadlik meel allutab igasuguse teadliku kontrolli.

Sinu alateadvus võib positiivseid afirmatsioone saboteerida

Kui sa püüad terveneda oma teadliku tasandi kaudu – korrates afirmatsioone ja kinnitades endale, et oled terve – võib mõni nähtamatu alateadlik programm sind siiski saboteerida. (https://www.brucelipton.com/resource/article/epigenetics)

Rännaku intensiivseminaril pääsed ligi oma alateadlikele uskumustele

Kui Dr Bruce Liptonil on õigus, on meie uskumussüsteemil otsene seos meie alateadlike mõtetega. Meie mõtted mõjutavad otseselt meie emotsioone ning meie emotsioonid ja uskumused mõjutavad DNA avaldumist, mis omakorda mõjutab meie keha tervist ja vibratsiooni.

Õnneks näidatakse sulle rännaku intensiivseminaril, kuidas pääseda ligi oma alateadlikele uskumustele ja mõjutada oma DNA avaldumist. Selline teadlikkus annab võimaluse teha suuri muudatusi oma emotsionaalses ja füüsilises tervises.

See võimaldab pääseda ligi keha rakutasandile kinni jäänud vanadele allasurutud mälestustele ning emotsionaalsetele ja füüsilistele traumadele. Vanad mälestused ja traumad mõjutavad ilma meie teadmata meie elukvaliteeti, nii et meie otsuseid mõjutab pidevalt alateadlik soov vältida selle vana valu kordumist, mida meie teadlik meel isegi enam ei mäleta.

Ühel hetkel võime selliseid vältimis- ja allasurumisstrateegiaid märkama hakata ja imestada, et "Miks minuga alati nii juhtub?". Ent samas jätkame me saboteerivate alateadlike otsuste tegemist seni, kuni õpime, kuidas nendest mustritest välja astuda.

Rännaku intensiivseminari "Füüsilise tervendamise protsess"

Kuidas siis allasurutud rakumälestustele füsioloogilisel tasandil ligi pääseda? Intensiivseminari üks peamisi "tööriistu" on protsess, mis kannab nime "Füüsilise tervendamise protsess". See ilus meetod õpetab sulle, kuidas:

  • ära tunda, välja juurida ja puhastada vanad ekslikud mustrid, mis on tahtmatult muutunud alateadliku programmeeringu osaks;
  • rännata juhendatud visualiseerimise abil läbi keha, et leida üles esmakordse valu algpõhjused;
  • viia emotsionaalselt lõpule seni lõpetama teemad nendega, kes on rakumälestuse tekkimisega seotud olnud;
  • tunda täielikult selle loo emotsionaalseid tagajärgi;
  • jõuda sundimatult rahuni ja andestada see, mis juhtus minevikus;
  • kirjutada üle DNA avaldumine, nii et kui vanemrakk jaguneb ja tekivad uued tütarrakud, siis need kannavad selget sõnumit, et tervenemine võib nüüd aset leida.

Olles alateadvusest vana programmeeringu eemaldanud, loome ruumi uutele elutervetele valikutele ja uskumustele, mis saavad meie olemise loomulikuks osaks.


SU KEHA PÜÜAB PIDEVALT TERVENEDA

Meie kehadel on oma loomulik tervenemisprotsess. Iga rakk meie kehas sureb kord ja selle asemele tekib uus. Seega saame me uue terve keha loomist pidevalt positiivselt mõjutada. Meie saatus ei ole siiski ette määratud.

Näiteks:

SU KEHA PAKUB SULLE ÕLEKÕRT – SINA VALID, KAS SA KASUTAD SEDA

Kui sa taipad, et sinu võimuses on oma keha heaolu otseselt mõjutada, saad sa teha julge valiku pöörata ümber ja vaadata otsa oma minevikule, võtta vastu minevikus toimunu tõeline mõju ning kogeda täielikku andestust. See eemaldab emotsionaalsed blokeeringud, mis on piiranud su keha tervenemisvõimet.

ÕPI, MIDA ON VAJA SELLEKS, ET MINEVIKUVALUST VABANEDA JA TERVENEDA

Kui sinus on valmisolek minevik sõna otseses mõttes "maha jätta", võid avastada viisi, kuidas oma saatus ümber kirjutada. Sa saad luua uue elu, mis on täis emotsionaalset, mentaalset, vaimset ja füüsilist tervenemist. Sa saad omale uue uskumussüsteemi, käitud ilma pingutamata elutervelt ning julged saada osa kogu tunnetespektrist, mida inimesena on võimalik kogeda.

Rännaku intensiivseminaril õpitu vajab praktiseerimist… me peame treenima oma "teadlike uskumuste" ja oma "emotsionaalse tervise" muskleid seni, kuni need muutuvad alateadvuse osaks. Esimene samm on saada teadlikuks sellest, mis vajab muutmist. Kui oleme kord oma emotsionaalseid vajadusi kuulama hakanud, oma isiklikku uskumussüsteemi ja käitumist kohandanud, hoiame enda käes oma õnne võtit.

RÄNNAK NÄITAB SULLE KIIRTEED OMA ALATEADLIKE USKUMUSTE JUURDE

Kingi endale võti oma tõelise vabaduse juurde


ASTU ESIMENE SAMM RÄNNAKU INTENSIIVSEMINARIL

Kolmepäevane intensiivseminar muudab su elu igaveseks. Esimene samm on sinu valmisolek ja julgus rääkida oma isikliku kogemuse tõde ja paljastata oma minevik. Nähes tõde läbi omaenda hingevalguse, saad sa endale ja teistele andeks anda ja kõigis oma elu valdkondades täielikult terveneda.

Sa mõistad end lõpuks sellisel määral, millest sa varem isegi unistada ei osanud. Ja sa lood oma emotsionaalse ja füüsilise tervise vahel ümberlükkamatu sideme – mõistes täielikult, et üks mõjutab teist.

Seminaril õpitud võtted toetavad su õnnetunnet, füüsilist ja vaimset tervist, suhteid, spirituaalset ärkamist ja jõukust kogu su ülejäänud elu. Kõik need aspektid on omavahel lahutamatult seotud. Ühes valdkonnas kogetud tervenemine kandub edasi ka teistesse. Kui alustad teadlike valikute tegemist, saad lõpuks hakata elu nautima täiel rinnal.

On aeg võtta vastutus oma heaolu eest ja pühenduda enda tervenemisele

Rännaku intensiivseminar Brandon Baysiga

 

Journey Intensive with Brandon Bays & Arnold Timmerman
Tallinn, Estonia

LOE EDASI

Conscious Company Ltd.
t/a The Journey
PO Box 356
Bridgend CF31 9NS
UK
© Copyright 2024, The Journey - all rights reserved.
design by mmp, code by The Journey