Loading...
Facebook Google
X
Download Free e-book with 13 Journey Healing Stories

Rännaku intensiivseminar Brandon Baysiga

Too oma ellu positiivsed muutused ja vabadus,
unikaalsel, sügavalt vabastaval
3-päevasel seminaril
13 – 15 APRILL 2018
Tallinn, Eesti

Brandon Baysi & Arnold Timmermaniga
BRONEERI KOHT

Kõigest kolme päeva järel hakkad sa muutma oma elu püsivalt kõigis nendes valdkondades…

EMOTSIONAALNE HEAOLU

Kas oled ummikus või tead, et elus "lihtsalt peab midagi enamat olema"?

Emotsioonid on tegelikult energia liikumine. Ideaalis emotsioonid lihtsalt tulevad ja lähevad. Ometi on paljud meist – enamasti alateadlikult – võtnud kasutusele eri strateegiad emotsioonide allasurumiseks või vältimiseks, eriti "halbade" emotsioonide, nagu viha, hirm, haavatavus, lein, väärtusetus, ebakindlus jne. See allasurumine tuleb aga kõigi tunnete allasurumise hinnaga… 

NÄITA ROHKEM

FÜÜSILINE TERVIS

Kas sul on kehv tervis või on sul hetkel füüsilisi vaevuseid?

Meie emotsioonid mõjutavad otseselt meie füüsilist tervist. Varem usuti, et meie geenid määravad meie tuleviku ning me pärime oma esivanemate haigused ja seisundid. Epigeneetika, mis uurib "geenideülest võimu", on seda arusaama muutnud ning õpetanud, et me ise saame vastutada geenide avaldumise eest DNAs.

NÄITA ROHKEM

DEPRESSIOON

Kas hirm, ärevus ja stress domineerivad su elu, piirates su elukvaliteeti?

Depressioon on muutumas ülemaailmseks epideemiaks ja umbes 350 miljonit inimest üle maailma põeb mõnda depressiooni vormi. Seda peetakse Lääne maailma suurimaks "psühholoogiliseks" häireks. Ennustuste kohaselt on depressioon 2020. aastaks südamehaiguste järel teiseks peamiseks töövõimetuse põhjustajaks.

NÄITA ROHKEM

SUHTED

Kas otsid rahuldustpakkuvamaid suhteid iseenda ja teistega?

Just suhted muudavad elu rikkalikuks ja annavad sellele värvi. Suhe iseendaga, suhe lähedaste ja perega, ning kui usud, siis ka suhe kõrgema jõuga. Paraku ei saanud me sündides kaasa suhete "kasutusjuhendit", ning tihtipeale vaevlevad ka meie vanemad, kogukond ja perekonnad ise suhteprobleemides ega oska pakkuda häid lahendusi või strateegiaid.

NÄITA ROHKEM

VAIMNE ÄRKAMINE

Kas otsid oma täit potentsiaali ja eluülesannet?

Ühel hetkel elus hakkab enamik inimesi küsima: "Kes ma olen? Miks ma siin olen? Mis on mu elu mõte? Mis saab minust pärast surma?"

Ilmselt oled ka sina püüdnud neile küsimustele ühel või teisel moel vastuseid leida, lähtudes oma sotsiaalsest keskkonnast, isiksusetüübist või elukogemusest. 

NÄITA ROHKEM

KÜLLUS

Kas tunned küllust igas elu valdkonnas, kaasaarvatud raha, tervise ja suhete vallas?

Väidetavalt oleme me üldises plaanis palju jõukamal järjel kui mis tahes ajaloo perioodil minevikus. Miks siis nii paljud inimesed ihkavad enamat, vahel isegi siis, kui kõik oleks nagu juba olemas? Miks me tunneme rahulolematust või mitteterviklikkust? Kas oled sidunud oma väärtustunde oma saavutuste, tiitlite, elustiili või maise varaga? 

NÄITA ROHKEM

Brandon Baysist

Rahvusvaheliselt tuntud koolitaja, bestselleri autor ja meele-keha tervendamise ekspert Brandon Bays avastas oma tõelise kutsumuse läbi teda tabanud ebaõnne. 1992. aastal diagnoositi Brandonil hiigelsuur kasvaja, millest sai alguse tema erakordne eneseotsingu, transformatsiooni, tervenemise ja vabaduse teekond. Sellel teekonnal avastas ta viisi, kuidas pääseda vahetult ligi piiramatule tervendamisjõule, mis on olemas iga kui viimase inimese sees.

Tuginedes oma senistele teadmistele meele-keha tervendamise vallas ning selliste teadlaste nagu Dr Deepak Chopra ja Dr Candance Pert õpetustele, hakkas Brandon eneselegi teadmata rajama transformeerivat tervendamismeetodit, millest sai hiljem rännakumeetod (The Journey®).

Brandoni sügav alistumine, lahtilaskmine kõigist oma eelnevatest teadmistest, ning tema valmisolek sukelduda tundmatusse võimaldas tal täielikult terveneda oma korvpallisuurusest kasvajast. Selleks kulus tal kõigest 6 ja pool nädalat, ilma ühegi operatsiooni ja ravimita.

Seda radikaalset elumuutvat kogemust lihtsalt pidi maailmaga jagama – ning õnneks pani Brandon oma kogemuse kirja ja andis välja raamatu "Rännak", millest sai rahvusvaheline bestseller. Raamatu edust ja ülemaailmsest huvist selle meetodi vastu kasvas välja seminaride sari ning seminare viiakse nüüd läbi 48 riigis, kokku 5 kontinendil.

Täna on Brandon üks maailma tunnustatumaid ja innovatiivsemaid meele-keha tervendamise õpetajaid. Rännakust on saanud üks võimsamaid tervendamismeetodeid, mis üldse olemas. Brandoni seminare külastavad tuhanded eri vanuses ja eri taustaga inimesed, et kogeda tema soojust ja elutarkust ning saavutada võimsaid, käegakatsutavaid ja kestvaid tulemusi, mida see meetod pakub.

3 võimsat päeva, et muuta oma elu kõigil tasanditel

1. päev
Kuidas vabastada emotsionaalseid blokeeringuid ja rajada teed tervenemise juurde

Esimesel päeval räägib Brandon Bays rakutasandi tervenemise teaduslikust poolest, jagab oma imelist tervenemislugu – kuidas ta vabanes korvpallsuurusest kasvajast – ning sa õpid ja praktiseerid rännaku ühte kõige võimsamat protsessi – emotsionaalset rännakut. 

Protsessi käigus avastad ja vabastad sa sügaval peidus olevad emotsionaalsed blokeeringud, mis on sind elus tagasi hoidnud. Samuti saad sa vabastada allasurutud rakumälestused, mis on tihti seotud kas füüsilise haigusega või emotsioonide eest põgenemisega, mille tagajärjeks on olnud emotsionaalne sulgumine ja selle negatiivsed järelmõjud.

2. päev
Füüsiline rännak – juhendatud sisevaatlusprotsess, mis aitab keha tervendada

Rännaku intensiivseminari teisel päeval selgitab Brandon füüsilise rännaku ehk teise väga võimsa rännakuprotsessi tausta ja selle imelist tervendamisvõimet. Õpid selgeks protsessi, mille abil Brandon ennast terveks ravis ja mida ta tänaseni kasutab ning mida on viimase 20 aasta jooksul veel kümneid kordi täiustatud ja uuendatud.

See on taaskord protsess, mida tehakse paarides ja mille käigus paljastad ja puhastad sa vanad rakumälestused, mis on minevikus põhjustanud või põhjustavad praegu sinu kehas füüsilist haigust või ebatervet pinget (mis võib omakorda põhjustada mitmeid vaevuseid) ning mõjutavad sinu elukvaliteeti. 

3. päev
Õpi rännakumeetodi täiendavaid tööriistu  sügavamaks tervenemiseks

Kolmandaks päevaks oled kogenud nii emotsionaalset rännakut kinnijäänud emotsioonide paljastamiseks ja vabastamiseks kui ka füüsilist rännakut kinnijäänud rakumälestuste ja seonduvate traumade vabastamiseks. 

Kolmandal päeval täiustad sa oma kogemust, õppides juurde täiendavaid oskusi, mille abil minna veel sügavamale ja saada veel osavamaks nii emotsionaalses kui ka füüsilises rännakus. Need lisaoskused, mille Brandon Bays ise on välja töötanud ja arendanud, kuuluvad muuhulgas vahendite hulka, mida kasutavad paljud meie akrediteeritud rännakupraktikud töös oma klientidega.

Igapäevane satsang – võimalus oma kogemust jagada ja saada isiklikku tagasisidet
Rännaku intensiivseminari üks erilisi tunnuseid on igapäevased satsang’i-sessioonid. Sõna 'satsang' tähendab otsetõlkes 'tõe juures' ning see on võimalus jagada oma kogemust turvalises ja toetatud keskkonnas ning saada juhendust ja tagasisidet otse Brandonilt.

See vabas vormis küsimuste-vastuste sessioon on osutunud väga kasulikuks ja toetavaks võimaluseks saada rohkem selgust selles, mis parasjagu just selles ruumis teemadena üles kerkib. Seniste osalejate üksmeelne tagasiside on olnud, et seminaripäevadel toimuvad satsang’id on rännaku intensiivseminari hindamatu osa.

Mis veel rännaku intensiivseminaril toimub?
Pärast rännaku intensiivseminari läbimist on sul õigus osaleda paljudel meie edasijõudnute seminaridel ja retriitidel. Sul on võimalus rääkida akrediteeritud rännakupraktikutega ja saada rohkem teada edasiste võimaluste kohta – seoses iseenda tervendamisega või rännakupraktikuks õppimisega.

Mis rännaku intensiivseminaris nii erilist on?
Üks asi, mida rännaku intensiivseminaril osalejad on väga hinnanud, on see, et seminaril on erakordselt toetatud keskkond. Kuna seminar on osalejate jaoks vägagi kogemuslik ja suur rõhk on sisemise töö tegemisel, siis on Brandoni nõue, et kogu nädalavahetuse on tugimeeskonnana kohal paljud tegutsevad rännakupraktikud ja abitreenerid. See tagab kõigile osalejatele parima võimaliku kogemuse.

X

Anna-Eva Lohe

Anna-Eva is one of the first Accredited Journey Practitioners in Scandinavia and has been passionately spreading Journeywork for many years. For some time now she has been one of Brandon’s selected Senior Presenters for The Journey Intensives and advanced seminars. A much-loved trainer at all European events, Anna-Eva is known for her energy, clarity, playfulness and warmth. Unleashing the human spirit is the essence of her work. In addition to presenting Journey seminars, she supports Journey Practitioners in Northern Europe.

X

Brandon Bays

Rännaku võimsad õpetused sündisid Brandoni isikliku kogemuse läbi, kui ta tervenes väga suurest kasvajast kõigest 6 ja poole nädalaga – ilma ravimite ja kirurgilise sekkumiseta.

Tuginedes oma senistele teadmistele meele-keha tervendamise vallas ning selliste teadlaste nagu Dr Deepak Chopra ja Dr Candance Pert õpetustele, hakkas Brandon eneselegi teadmata rajama transformeerivat tervendamismeetodit, millest sai hiljem rännakumeetod (The Journey®).

Rännak aitab meil ligi pääseda meie piirangute ja sulgumiste algpõhjustele, mis takistavad meil elamast elu terviklikult ja võivad meid isegi haigeks teha. See annab meile loa lahti lasta minevikust ja emotsionaalsetest blokeeringutest, mis meid tagasi hoiavad. Selle tulemusel kogeme me tervenemist ja muutusi rakkude tasandil. Rännaku intensiivseminaril kasutad sa samu tööriistu, mis Brandon välja arendas enda isikliku tervenemise kogemuse põhjal.

X

Arnold Timmerman

Sündinud Hollandis (1971a), lõpetas Arnold Timmerman Rännaku Praktiku programme 2004 aastal. Peale seda hakkas ta Brandon Baysiga koos alustas läbi viima Rännaku seminare ja retriite kõikjal maailmas. 2008 aastal paluti tal hakata Rännaku seminare läbi viima Euroopas, Põhja-Ameerikas ja Iisraelis. Ta osales ka The Journey juhtimisalaste koolituste loomisel ja viis neid ka läbi Euroopas.

2011 aastal võttis Arnold pausi koolitustest, et keskenduda oma raamatu kirjutamisele, juhtides enda nõustamise ja ärikonsultatsiooni ettevõtet ning eelkõige, et nautida enda uut pereelu.

2015 aastal astus Arnold tagasi areenile, et pakkuda seminare Hollandis ja Belgias. Ta käivitas koos oma naise Claire’iga ka The Journey Hispaania. Claire töötas Rännaku heaks 10 aastat enne kui ta sünnitas nende ühise tütre Charley.

Arnoldi vaimne ja enesearengu teekond algas juba varakult, 11 aastaselt. Aktiivne ja sportlik, magistrikraad õigusteadustes, fotograafi karjäär ja elustiili ajakirja väljaanne ei saanud aga paratamatut ära hoida. Arnold lihtsalt pidi pöörama oma professionaalse karjääri keha-meele, tervise ja transformatsiooni valda. Otsus, mis sai tehtud aastal 2002, on viinud teda toetama inimesi ja organisatsioone nende raskustes. Ta on välja õpetanud nõustajaid, konsultante ja terapeute seda sama tegema.

X

Bettina Hallifax

Bettina was one of the first people from Germany to complete the Journey Practitioner Program. Deeply touched and impressed with how powerfully Journeywork impacted not only her life, but so many of her clients’, she felt compelled to spread awareness for this new paradigm for healing and awakening in all German speaking countries. She’s worked very closely with Brandon for many years and her experience in Journeywork deepens constantly. Bettina has led seminars in Germany, Austria and Switzerland since 2005. Brandon and all who know her love her openness, authenticity, love of truth, sensitivity and warmth.

In absolute exposure and full surrender, Bettina creates a cradle of support that makes it easy for participants to open into their boundless potential and begin their own personal journeys.

X

Debra Billett

Debra has a wealth of Journey experience and has been involved with Journeywork almost since the very beginning. She was chosen by Brandon as the first Journey Intensive presenter to facilitate events. Since 1995, Debra has been a much loved and respected trainer and was one of the first Accredited Journey Practitioners to qualify in 1999 – the Accreditation Program’s first year.

Today Debra is the only facilitator who presents all modules of the full Journey Accreditation curriculum – from the Journey Intensive to the No Ego Retreat and Life Transformation week.

Debra has a background in business and a PGDip. in psychotherapy. She’s a mother of four sons and communicates with openness, clarity, passion, pragmatism & humor.

X

Gaby Burt

Gaby Burt is a native Austrian and a businesswoman. She first experienced The Journey in 1996 and was deeply touched by the way the work transformed peoples’ lives in such a positive way. Gaby first joined the organization as a volunteer, and in 2000 was asked by Brandon Bays and Kevin Billett (Journey co-founder, CEO, and Brandon’s husband) to become a joint guardian and Director for the Journey.

Since then, Gaby has been instrumental in introducing The Journey method worldwide. It has now expanded across the globe, and is currently offered in 48 countries. The book, The Journey, has been translated into 21 languages and hundreds of thousands of people have and are benefitting from its teachings. Having worked alongside Brandon over the past 16 years, The Journey is part of Gaby’s everyday life. She’s deeply steeped in its teachings and it’s her natural and deep personal prayer to make Journey work more widely available in Austria.

Gaby says, “When I first experienced the profoundly liberating Journey tools, it became my deepest prayer to make this work available to every human being on mother earth”. This prayer is still the major force in Gaby’s everyday life.

X

Bet Diening-Weatherston

Bet is a real lover of Truth. She’s passionate about creating a safe and trusting space that inspires in others a willingness to explore the truth of who they really are. She has learned that everything we experience in life can be seen as a gift. Bet invites delegates to heal themselves by unwrapping the seemingly impossible traumas, diseases and hardships they’ve been through with compassion, clarity and forgiveness.

She walks the talk with delegates, bringing current real life examples into her teachings for all to learn from. In open exposure, and from a place of vulnerability, Bet helps stave off the noise of life by holding a higher vision of each of us than we can presently see for ourselves.

Bet has been a teacher, a businesswoman and is currently a Journey and Visionary Leadership presenter, coach, practitioner and the lead trainer in North America.

Bet lives with her husband, Cam, in the rainforests of British Columbia, Canada. She has a private coaching business called, ‘Would You Be Willing…To Live Life In Truth-Consulting’. Their two sons are presently studying at university, exploring their lives from whole new perspectives.

Bet is a contributing author to Brandon Bays’ booked entitled, ‘Living the Journey’.

X

Annette Nolan

In the truest, deepest part of her being, Annette is an explorer, always looking to uncover the deeper Truth. She began taking personal growth and development courses that created an openness to see herself and others in a whole new light. Annette experienced first hand the depth of healing that occurs when she gently and lovingly found a way back to Source.

After an extraordinary experience in 2002, Annette’s path became clearer when she was introduced to Brandon Bays’ book, The Journey. Passionate to learn more about this remarkable tool as a means to deepen her relationship with herself, and to share it with others, Annette became one of the first accredited Journey Practitioners in Canada. She trained with Brandon in both the US and the UK and is now also a certified Visionary Leadership Coach.

In her search for the source of Freedom and Peace, Annette has studied, and continues to study, many different modalities. This enables her to look at issues from different aspects and access the most appropriate course of resolution – both for herself as well as in her practice.

As well as being a Journey Practitioner, Annette currently owns a wellness center in King City, Ontario. Her business is named, ‘It’s All About You’, and was created to reflect her passion for helping people. It offers a peaceful environment and safe refuge, at the same time exposing you to the most basic truths. Here you can experience healing at the cellular level while enveloped in love and truth. Annette has a background in the corporate world, having worked for Coca Cola, Hewlett Packard and Enbridge Gas among others. She is a doting grandmother, an exceptional wife and a loving friend.

X

Marie-Sylvie Roy

Marie-Sylvie is a clinical psychologist who’s worked in private practice for the past 20 years. She was trained in different modalities of healing from traditional medical healing to Eastern approaches. Several years ago, Marie-Sylvie was introduced to the Journey and it literally transformed her practice and her life. She went on to become an accredited practitioner as well as a certified Visionary Leadership coach.

Totally committed to healing and freedom, Marie-Sylvie shares with enthusiasm and passion the profoundly transformational and healing power of The Journey tools. She found in the Journey a way to access profound transformation and witnessed healing in the physical, emotional and spiritual realm. Finally, she found a tool that grasps and uses the unlimited potential that exists in all of us. A tool vast enough and wide enough to include all possible human experience and restore meaning and dignity even to the most ‘damaged one’. Her commitment is simply to spread the word about the fact that there is a way, there is a tool, there is a path for healing. Its only request is that you want to take it.

X

Sharon Sedgwick-Wilcock

Sharon first heard about The Journey while searching for an emotional healing tool for her pregnant clients. For more than 25 years as a doula, childbirth educator, and woman’s workshop leader, Sharon noticed unnecessary complications in many women who had everything it takes physically to have a healthy, joyful birth. She noticed emotional blocks, deep-seated fears, abuse and childhood trauma often caused these problems.

After her first Journey Intensive in the fall of 2003, Sharon began using The Journey processes with her clients, and immediately noticed a huge difference in their birthing experience and their lives. She’s among the first Certified Journey Practitioners in the US, having completed The Journey Practitioners training in 2004/05 in the UK with Brandon Bays. She’s also a Certified Visionary Leadership Coach.

Through her experiences as a businesswoman, childbirth professional, and in marketing and graphic design, Sharon has found that ordinary people can create extraordinary results and bring their greatest dreams to fruition if they can just get past the fear and limiting beliefs that hold them back. Finding and using tools to help people transform, excel, and reach their full potential, has always been one of her greatest joys.

Sharon creates a safe environment to facilitate people opening into who they really are in love, joy, freedom and self-empowerment. She especially enjoys leading women’s retreats/workshops and red tent sessions and is currently writing a book, ‘Graceful Pregnancy’.

X

Lydia Hoyland

Lydia was first introduced to The Journey by her mother who attended the live Journey Intensive with Brandon Bays in 2000. Her first experience of The Journey process work was so profound that it sent her on a journey of self-discovery, liberation and freedom. After completing her Journey Accreditation in 2004, she accepted the position of coordinator and administrator for Journey Outreach South Africa. In 2005, she became a Director of the Section (21) company. She has a deep passion for working with those less fortunate who would otherwise not have access to this kind of work, and seeing them become uplifted and liberated. Her prayer to help such people was answered by the beautiful projects through Journey Outreach. Lydia has since had the immense blessing of working with children and adults in the rural communities of South Africa as well as in Namibia, Botswana and Kenya.

Lydia has a creative and innovative approach to life and is compassionate and caring, with an extremely sensitive social conscience and consciousness. She’s enthusiastic and immerses herself totally in all the projects she’s involved with. Idealistic by nature, Lydia has the capacity to inspire all people who cross her path, be they employees, colleagues or Journey clients. Since 2008, Lydia has been presenting Journey seminars in South Africa and Africa.

X

Dr Rangana Rupavi Choudhuri

International author, speaker and trainer Dr Rangana Rupavi Choudhuri (PhD) is a heart centered, dynamic and engaging Journey presenter. She represents The Journey in India and in Brandon Bay’s own words “is the perfect presenter for The Journey – a genuine embodiment of the work, having used the method to heal from abnormal cells without drugs or surgery. She teaches with such love and humor and her wisdom and depth are an inspiration to all who sit with her. Radiant and compassionate she creates an environment of acceptance and safety where all participants can easily open into their own process work in an effortless way. And her expertise and experience in Journey work creates a cradle for our minds to relax and allows us to ‘Dive in’ deeply.”

With a background in science, Dr Choudhuri has a PhD from Oxford University in Biochemistry & Cancer Research. She also has experience running multi billion dollar international businesses. In 2009 Dr Choudhuri changed her focus and created a global learning organization, Vitality Living College. This is dedicated to emotional wellbeing, personal and spiritual development. She now travels the world delivering seminars in the field of mind, body and spirit. This also includes certifying practitioners, coaches and trainers in alternate therapy and coaching. For more information visit http://vitalitylivingcollege.info/free-resources/.

X

Jan Henderson

Jan has a warm and gentle nature and came to The Journey in early 2004. She trained with Brandon Bays and is a Senior Recommended Accredited Journey Practitioner; Director, Coordinator of Journey Outreach – the International Charity of The Journey; Member of Steering Committee, Journey Practitioners Association of Australasia. She has been trained as a facilitator in Transpersonal Counseling and Support, and is an Associate Member of The International Institute for Complementary Therapists. Jan was appointed as a Presenter for The Journey in 2013 and presents The Journey Intensive, Advanced Skills, Out of the Blue Intensive, and the Manifest Abundance Retreat.

X

Sharon Turton

As a qualified counselor, natural therapist and educator, Sharon has been working in the healing industry for over 20 years. She’s been delivering Journey workshops for children and parents around Australasia since 2003, and is now the facilitator of the Journey Intensive workshop in New South Wales and Queensland. Sharon lives in Sydney and works extensively with The Journey, conducting group and private sessions with all ages.

Sharon is passionate about supporting people from all walks of life to clear blocks and live life to their full potential. She’s also committed to enhancing healthy parent-child communication, fostering deeper bonds and facilitating reconnections with this most precious relationship.

She is the author of the book and CD ‘Connecting Kids with their Inner Potential’ and soon to be released ‘The Art of Peaceful Parenting’. Contact Sharon in Australia on
04 1279 2967.

X

Irit Lifshitz

Born and raised in Israel, Computer engineer by education and formerly a High-Tec executive.

Irit met the Journey first in May 2010 and fell in love with it from the very first day. After offering her services as translator and events manager for Journey events, she was asked to become the promoter of Journey events and representative for The Journey in Israel. Soon after, she was asked by Brandon to present the Journey seminars in Israel, in Hebrew.

Irit takes care of the Journey with every fibre of her being and dedicates time to flourish the community of Journey grads and Journey practitioners, as well as spearhead the word and message of the Journey to new circles. She offers many specialised and local events as well as taking care of international Journey events.

Her deepest prayer is that the Journey reaches all levels of society everywhere and that all people will have access to this wisdom and experience the freedom, love and light that is our own essence.

“There is nothing more spiritual than being Here and Now, and the Journey brings you directly to that place”.

X

Alexandra Kalinine

Alexandra has always been inspired by contributing to others’ freedom and well-being. She started off as a dancer and choreographer. For her, this art form was a means of spiritual awakening. It was this desire for truth that has carried her throughout her life.

Though she was born in France, she was raised in a multi-cultural environement (speaking French, Russian, English). She loves learning different langages and learning about different cultures. Her true passion is to guide people into delving into their essence, their true heart’s purpose.

Since 2007, Alexandra has been offering private sessions as Journey Practitioner and later, as Conscious Coach, and is currently the Journey seminars presenter in the European French-speaking countries.

Thanks to her own rich experience of the Journey, she understands the deep impact this method can have; she has found true peace in herself and deep connection with others, enjoying them as they are. She was also able to heal the emotional rootcause of a serious ailment. This method has allowed her to live a life of freedom and joy.

Her work with emotions is done in a gentle yet powerful way. It leads to freedom, to the realisation of who we truly are and to the meaning of our lives. Alexandra is renowned for her gentleness and compassion. With lightness, she will carry you in the depths of your being. She has an innate ability to guide people exactly where they need to go, in order to unblock the problem at its source. She does it with sensitivity, love and care.

X

Skip Lackey

Skip is one of the original people with Brandon in the early days of The Journey before it became a process and is mentioned in her first book. He has been in the personal growth, leadership and wellness fields for over 30 years and has worked directly with over 12,000 clients, taught over 1000 workshops and done over 1000 personal appearances. He was the CEO for Evolution Unlimited – the personal growth seminar company that offered The Journey in North America before he took a much needed break from traveling and is thrilled to be back teaching The Journey again in the US and Canada.

Skip was also instrumental in the creation of Conscious Company – a leadership development company that trained and certified 100’s of Visionary Leadership Coaches in North America. During his hiatus from teaching The Journey, he was busy building several new businesses and you can see what he’s been up to at www.SkipLackey.com

Skip also spent over 25 years working in the entertainment industry in every way imaginable and performed live for well over 1 million people on Broadway, Movies, TV, Commercials and he was even a game show host for Nickelodeon and a Ringling Brothers Clown. He brings his sense of humor and presence to everything he does!

X

Patricia Cihodaru

Patricia Cihodaru combines her passion for ”The Journey” with 15+ years of experience as a psychologist specialized on psychological counseling, psychotherapy, emotional health of children and teenagers, as well as creativity trainer and emotional intelligence promoter. She is a founding member of the Association for Emotional Intelligence Development (www.scoalaemotiilor.ro) which main goal is to promote the emotional intelligence in Romania and Europe.

Patricia is author of the upcoming book “Your life EMpowered”, as well as co-author and translator of several personal development books. She met the ”The Journey” in 2011, immediately felt at home and underwent the whole Accredited Journey Practitioner Programme. In 2013 she became co-organizer of the “Journey” events in Romania and since then offered numerous lectures, workshops and one-to-one sessions of ”The Journey” method, which she considers a therapeutic masterpiece and promotes through her entire professional activity (http://patriciacihodaru.blogspot.ro/).

Koolitajad

Brandon Bays

Arnold Timmerman

Vaata, mida teised rännaku kohta räägivad

 

Täiesti erakordne ja elumuutev

Üks on kindel: mitte keegi ei tule sellelt sündmuselt tagasi sama inimesena - kergus ja rõõm ei olnud vaid sisemised, vaid kummalisel kombel muutusid ka suhted välise maailma ja lähedastega.
Alar Ojastu

 

Rännak on üllatavalt effektiivne meetod enese sisemistest blokkidest vabanemiseks.

Soovitan väga osaleda Rännaku seminaril. Seda otsust te ei kahetse!
Ekke Lainsalu

 

Brandon on erakordne hing

Brandon on erakordne hing, tema tervenemis- ja andestamislugu tõendavad inimvõimete suurust. (Loe tema raamatut ja las see inspireerib sind alustama oma tervenemisrännakut!)
Anthony Robbins, Ettevõtja, raamatute autor ja tipptasemel edukusstrateegiate looja

 

Vapustavalt inspireeriv rännak

Brandon Bays viib oma lugejad vapustavalt inspireerivale rännakule.
Dr. Deepak Chopra, Bestselleri "Edu seitse vaimset seadust" autor

 

Tõestus tervenemisvõime kohta

Brandoni inspireeriv lugu on tõestus tervenemisvõime kohta, mis on olemas igaühe sees.
John Gray, Raamatu "Mehed on Marsilt, naised Veenuselt" autor

Rännaku intensiivseminar Brandon Baysiga

 

Journey Intensive with Brandon Bays & Arnold Timmerman
Tallinn, Estonia

Korduma kippuvad küsimused

Kui vaevled mõne füüsilise probleemi või emotsionaalse sulgumise käes, siis saab rännaku intensiivseminar sind aidata. Samuti kui tunned, et elul on midagi enamat pakkuda ja sa ei kasuta veel oma täit potentsiaali. Kui tunned, et oled kuhugi kinni jäänud ega suuda teha vajalikke muudatusi, aitab rännaku intensiivseminar sul jõuda algpõhjuseni, mis on pannud sind end mitmel tasandil tagasi hoidma – füüsiliselt, emotsionaalselt, mentaalselt ja vaimselt.

See EI OLE neile, kes otsivad kiiret ja lihtsat lahendust ilma valmisolekuta vaadata otsa tõele. Rännaku intensiivseminar on neile, kes armastavad tõde ja soovivad oma elu puhastada emotsionaalsest pagasist, mida nad on juba liiga kaua kaasas kandnud.

Rännaku intensiivseminar erineb kõigist seminaridest, kus sa varem osalenud oled. See on loodud paljastama isiklikke emotsionaalseid ja füüsilisi blokeeringuid, mis on sind elus tagasi hoidnud ja põhjustanud sulgumist või haigusi. Sa puhastad ära algpõhjuse ja koged vabastavat andestamist – nii iseendale kui ka teistele.

Sinu eripära arvestav võimas rännakuprotsess, mida sa seminaril koged, kasvas välja Brandon Baysi isiklikust kogemusest kasvaja tervendamisel. Tema väljatöötatud rännakumeetod võimaldab sul pääseda ligi sügaval peidus asuvatele mälestustele rakutasandil ning õpetab sulle, kuidas vanu teemasid lahendada ja nendest lahti lasta.

Emotsioonid ei ole pelgalt kemikaalid ajus. Nad on elektrokeemilised signaalid, mis mõjutavad keha iga raku keemiat ja elektrilaengut. Emotsioonid moduleerivad keha elektrilist seisundit ja muudavad keha toimimist seesmiselt.

Candace Pert, USA riikliku terviseinstituudi (National Institute of Health) aju biokeemia osakonna juhataja, tegi murrangulise avastuse, mis muutis teadlaste arusaama meele ja keha seotuse kohta. Ta avastas opioidretseptorid – mehhanismi, mille järgi klass kemikaale (peptiidid) muudavad meelt ja keha. Tänu sellele avastusele sai ta aru, kuidas emotsioonid toimivad keha reguleeriva süsteemina.

Pert leidis, et neuroloogilisel tasandil on õnnistatud olemise tunne ja jumalikkusega ühenduses olemise tunne aju toimimise oluliseks osaks. "Õnnistatus ja õndsus tulevad samast sõnatüvest. Meie loomuses on püüelda õndsuse poole. See on normaalne ja loomulik,” ütleb ta.

Loomulikul teel esinevaid "õndsuse kemikaale" nimetatakse endorfiinideks ning need liiguvad ajju ja kehasse emotsionaalse seisundi ja füüsilise tegevuse tagajärjel. Pert ütleb: "Opioidretseptorid asuvad frontaalkorteksis ehk aju kõige arenenumas osas. Justkui oleks meid kujundatud tegema valikuid lähtuvalt mõnutundest. Kõige arenenum ja intelligentsem aju osa on täis retseptoreid, mis panevad meid tegema oma otsuseid naudingu tunde kasuks. Seega on okei ennast hästi tunda – ühendustunne jumalikkusega on hea."

Pert jätkab: “Me teame, et vibratsioon nendes retseptorites vahendab või põhjustab õndsustunnet kogu organismis. … see endorfiinide vibratsioon ongi ühendatuse ja jumalikkusega ühenduses olemise õndsus." Seega, kui me loome sellise resonantsi enda sees, oleme kooskolas selle jumaliku iseendaga. Tõeline õndsustunne tähendab funktsioneerimise optimaalset seisundit.

See pole probleem. Pakume järelmaksu võimalust, nii et saad tasuda kolmes osas – esimese osa kohe pärast registreerumist, teise osa 30 päeva pärast ning viimase osa 60 päeva pärast.

Kõik maksed peavad olema sooritatud hiljemalt 14 tööpäeva enne seminari toimumise kuupäeva.

Pikema ajaperioodi peale on võimalik tasuda ka Liisi järelmaksu lepinguga. Palun võta ühendust Rännaku Eesti tiimiga osamaksete võimaluste osas. Võta meiega ühendust emilil info@rannak.ee või telefonil +3725108397

1. päeval saad sa osa emotsionaalse rännaku protsessist, mis aitab sul pääseda ligi allasurutud rakumälestustele ja need vabastada. 

2. päeval läbid sa füüsilise rännaku protsessi ja pääsed ligi sinu kehas asuvale tervenemisvõimele. See on sama protsess, mis tervendas Brandoni tema kasvajast – ilma kirurgilise sekkumise ja ravimiteta. 

3. päeval õpid sa täiendavaid tervendamise oskusi, mida saad igapäevaselt kasutama hakata. Need aitavad sul jõuda sügava andestuseni rakutasandil. Pärast seminari võid neid vahendeid kasutada ka oma sõprade, pereliikmete või klientide abistamiseks.

Palume sult vaid avatud südant, usaldust, et tervenemine on sinu jaoks võimalik, ning valmisolekut vaadata otsa tõele. Su keha suudab terveneda – ja seminaril osaledes oled juba võtnud vastu otsuse läbida sügav transformatsioon. Lihtsalt tule kohale.

Rännaku intensiivseminar on aidanud juba tuhandeid eri haiguste käes kannatavaid inimesi ning saavutanud põhjalikke tulemusi. Me ei saa siiski anda ühtegi garantiid, et tervenemine toimub. Iga inimene on erinev ning igaüks meist on oma ainulaadsel teekonnal. Kõige parem on, kui tuled usaldades, avatud meelega ja uudishimuliku valmisolekuga, kuid ilma ootusteta.

Majutus ja toitlustus ei kuulu intensiivseminari hinna sisse.

BRONEERI KOHT
Conscious Company Ltd.
t/a The Journey
PO Box 356
Bridgend CF31 9NS
UK
© Copyright 2024, The Journey - all rights reserved.
design by mmp, code by The Journey