Loading...
Facebook Google
X
Download Free e-book with 13 Journey Healing Stories

Makse valikud

Võtame vastu krediitkaardimakseid ja pangaülekandeid.

PANGA ÜLEKANNE

Pane tähele, et pangaülekannet tehes võib su pank võtta lisatasu ülekande eest – palun ole kindel, et kõik ülekande tasud oleks tasutud sinu poolt ja ei vähendaks Conscious Company Ltd.-le makstavat seminaritasu.

Makse selgitusee pane EESNIMI ja PEREKONNANIMI, et sinu makse oleks tuvastatav ning ülekanne tee:

Barclays Bank
Arve omanik: Conscious Company Ltd.
Swift või Bic kood: BARCGB22
Iban Nr: GB46BARC20122554405388
Palun kinnita oma ülekanne saates maksekorraldus emailile: finance@thejourney.com

Tingimused

OSALEMISEST LOOBUMISE TINGIMUSED
Kirjaliku loobumise puhul 30 päeva enne seminari summa tagastatakse, 10% jääb administratiivkulude katteks. Kui osalemisest loobutakse vähem kui 30 päeva enne seminari, siis osavõtumaksu ei tagastata.

OLULINE ÕIGUSALANE TEAVE

Korraldaja Conscious Company Ltd. ei võta endale mingeid kohustusi ega vastutust seoses vigastuste, kaotuste või kahjujuhtumitega, mis on tekkinud seminaril jagatud info või selles sisalduva materjali kasutamisel väljaspool käesolevat seminari.

ANDMEKAITSE

Korraldaja peab isikuandmeid, nagu teie nime, posti- või elektronpostiaadressi ja telefoninumbrit privaatseks ja konfidentsiaalseks teabeks. Sellest lähtuvalt salvestatakse teie antud isikuandmed turvalisse kohta, millele on juurdepääs vaid kindlaksmääratud töötajatel või volitatud isikutel. Neid andmeid kasutatakse ainult:
- meie teenuste pakkumiseks,
- statistiliseks analüüsiks või
- meie klientide paremaks teenindamiseks.

Me ei avalda mingeid isikuandmeid teistele organisatsioonidele ega ettevõtetele väljaspool Journey Events Group organistatsiooni. Lisainformatsiooni andmete töötlemise ja oma isikukohaste andmete kohta saate korraldajatelt.

Vastutusest loobumine

Käesolev veebikeskkond ja /või mistahes muud teenused, mis on pakutud selle keskkonna kontekstis ja/või mõnel teisel seostuval veebilehel, ei ole mõeldud mingilgi moel haiguste diagnoosimiseks või haiguste raviks. Sellise diagnoosi ja ravi saamiseks pöörduge palun kvalifitseeritud arsti poole.

Kõik mis selles veebikeskkonnas sisaldub, mida The Journey'® või kes tahes akrediteeritud praktik või mõned muud The Journey'® esindaja poolt pakutavad või esitatud teenused, töö, protsessi materjalid või tooted hõlmavad on mõeldud pakkuma vaid juhendatud sisevaatluse protsessi ja eneseavastust indiviidile. See ei ole mõeldud pakkuma mitte mingisugust holistilist, müstilist või misiganes muud ravi otseselt või kaudselt, mis tahes kontekstis või mis tahes tõlgenduses misiganes füüsilisele, mentaalsele, psühholoogilisele, psühhiaatrilisele või muule meditsiinilisele haigusele, haigusseisundile või kaebusele. The Journey'® või mõni siin pakutav teenus, töö, protsess, materjalid või tooted ei ole misiganes olukorras asenduseks, väljavahetamiseks või alternatiiviks spetsialiseeritud meditsiinilisele ravile ja/või kohasele meditsiinilisele nõustamisele kvalifitseeritud, treenitud ja kogenud arsti poolt.

Kontakt andmed

Conscious Company Ltd.
t/a The Journey
PO Box 356
Bridgend CF31 9NS
UK

+44(0) 1656 890 400
infoeurope@thejourney.com
www.thejourney.com

Rännaku intensiivseminar Brandon Baysiga

 

Journey Intensive with Brandon Bays & Arnold Timmerman
Tallinn, Estonia
Conscious Company Ltd.
t/a The Journey
PO Box 356
Bridgend CF31 9NS
UK
© Copyright 2024, The Journey - all rights reserved.
design by mmp, code by The Journey