Loading...
Facebook Google
X

Intenzívna Cesta

Uzdravte svoj život a osloboďte sa
na jedinečnom, hlboko oslobodzujúcom
trojdennom seminári.
13.10.-15.10.2017
Bratislava, Slovensko
ZAREZERVOVAŤ VSTUPENKYSTIAHNITE SI ZDARMASTIAHNITE SI ZDARMA
The Journey® (Cesta) je celosvetovo uznávaná uzdravujúca a transformujúca metóda.

Ako vám Intenzívna cesta môže pomôcť zmeniť život

Emocionálna sloboda

Cítite sa zaseknutí alebo máte pocit, že v živote musí existovať ešte niečo viac?

Máte pocit, že v živote musí existovať ešte niečo viac? Obmedzujete svoj život a nedovolíte si vyjadriť sa naplno? Intenzívna cesta vám pomôže sa znovu spojiť so svojím vnútorným potenciálom. Oslobodí vás od hlboko uložených blokov, starých presvedčení a prísah na ktoré ste možno už dávno zabudli. Vo chvíli, keď zanecháte všetky obmedzujúce presvedčenia za sebou, ocitnete sa na ceste k slobode.

Čítať viac

Telesné zdravie

Keď čelíte chorobe alebo fyzickým ťažkostiam

Intenzívna cesta pomohla tisícom ľudí po celom svete v ich chorobe a vyliečila ich „nevyliečiteľné“ choroby. Pokiaľ máte zdravotné problémy, Intenzívna cesta vám poskytne praktické nástroje, ktoré vám pomôžu uzdraviť telo i myseľ hlboko na bunkovej úrovni. Nejde o rýchlu nápravu, je to zmena životného štýlu, ktorá vám bude slúžiť do konca života.

Čítať viac

Duševné zdravie

Strach, úzkosť alebo stres sú pre vás bežnými, každodennými pocitmi

Techniky, ktoré sa na Intenzívnej ceste používajú, pomohli ľuďom s depresiami, úzkosťami, fóbiami, poruchami nálad, s kompulzívne obsedantným správaním a ďalšími ťažkosťami spojenými s mentálnym zdravím. Stav pohody je vašou voľbou. Môžete si vybrať, že odstránite to, čo vás ťažilo, brzdilo vás a nedovolilo vám žiť naozaj slobodný a šťastný život. Nemôžete si vybrať životné okolnosti, ale môžete si vybrať to, ako na ne budete reagovať.

Čítať viac

Vzťahy

Chcete viac napĺňajúce vzťahy?

Vzťahy s našimi milovanými sú odrazom vzťahu, ktorý máme sami so sebou. Intenzívna cesta pomohla ľuďom s rôznymi témami týkajúcimi sa vzťahov: zachránila manželstvá, priviedla ľudí k sebe a pomohla im nadviazať silné puto tvorené láskou a slobodou.

Čítať viac

Duchovné prebudenie

Stále hľadáte svoj nekonečný potenciál

Intenzívna cesta je pre ľudí, ktorí sú ochotní čeliť tomu, čo ich v živote brzdí na tej najhlbšej úrovni. Je pre ľudí, ktorí milujú pravdu, ktorí sa už ďalej nechcú schovávať a predstierať svoju nedôležitosť. Pokiaľ ste pripravení vyhrnúť si rukávy a spoznať svoje skutočné Ja, čaká na vás pocit veľmi silného uvedomenia a hlbokého naplnenia.

Čítať viac

Bohatstvo

Kladiete na jednu úroveň svoje právo na život a svoje získané bohatstvo?

Intenzívna cesta vám dá nástroje, ktoré vám pomôžu vyčistiť bloky týkajúce sa finančnej hojnosti a prosperity vo vašom každodennom živote. Len čo vyčistíte presvedčenia a vzorce správania, ktoré vás obmedzujú, získate viac dôvery, pochopenia a budete mať pocit, že veci majú zmysel a to vám prinesie radosť. Nakoniec začnete byť úspešnejší v budovaní vášho biznisu i kariéry – a súčasne s tým sa zlepšia vaše vzťahy s kolegami, rodinou, priateľmi a okruhom ďalších ľudí, ktorí vás obklopujú.

Čítať viac

O Brandon Bays

Brandon Bays, medzinárodne uznávaná prezentérka, autorka bestsellerov a odborníčka v oblasti celostného liečenia, odhalila svoje skutočné poslanie v najťažšom období svojho života. V roku 1992 jej diagnostikovali obrovský nádor a Brandon sa vydala na nevšednú cestu k svojej duši, ktorá viedla k jej zmene, oslobodeniu a napokon aj k uzdraveniu. Na tejto ceste odhalila spôsob, ako sa môžeme priamo prepojiť s bezhraničným liečivým potenciálom, ktorý existuje v každom z nás.

Opierajúc sa o svoje vlastné poznatky z oblasti alternatívnej medicíny a zistenia vedcov ako Deepak Chopra a Dr. Candace Pert, začala Brandon vyvíjať transformačnú liečebnú techniku, ktorá sa neskôr stala známou ako metóda Cesta.

Jej hlboká odovzdanosť a odhodlanie doslova sa vzdať všetkého, čo vedela, jej ochota ponoriť sa do neznáma jej umožnila, aby sa z tohto nádoru, ktorý mal veľkosť basketbalovej lopty, úplne uzdravila. Trvalo to len 6 a pol týždňa bez akejkoľvek pomoci chirurgov a liekov.

O takejto radikálnej životnej skúsenosti je potrebné hovoriť ďalej, a tak sa Brandon rozhodla zhmotniť svoje skúsenosti v knihe Cesta, ktorá sa stala medzinárodným bestsellerom.

Úspech tejto knihy a celosvetový smäd po tejto metóde viedol ku vzniku sérií workshopov a seminárov, ktoré sú dnes k dispozícii v 47 krajinách na 5 kontinentoch.

Dnes je Brandon celosvetovo uznávaná ako jedna z najviac dynamických a inovatívnych učiteľov v oblasti celostného liečenia. Cesta sa stala jednou z najefektívnejších liečebných metód, ktoré sú dnes k dispozícii. Na jej semináre prichádzajú ľudia rôzneho veku a z rôzneho zázemia, aby zažili jej srdečnosť a múdrosť a získali efektívne, konkrétne a trvalé výsledky, ktoré táto metóda prináša.

3 výnimočné dni, ktoré transformujú váš život na všetkých úrovniach

Deň 1
Zažijete proces, ktorý vám pomôže uvoľniť emocionálne bloky a povedie k skutočnému uzdraveniu

Počas procesu Emocionálnej cesty odhalíte hlboko uložené emocionálne bloky, ktoré vás v živote brzdili. Okrem toho uvoľníte potlačené bunkové spomienky, ktoré môžu spôsobovať fyzickú chorobu alebo emocionálne uzavretie.

Deň 2
Prejdete si fyzickým procesom, aby ste uzdravili svoje telo

Zažijete proces Fyzickej cesty, ktorý je vytvorený tak, aby odkryl a vyčistil staré bunkové spomienky, ktoré spôsobili fyzickú chorobu alebo nezdravé napätie vo vašom tele. Tento silný liečivý proces viedol u Brandon k uzdraveniu z nádoru a vy zažijete jeho účinok na sebe samých.

Deň 3
Naučíte sa hlboko uzdravujúce pokročilé nástroje Cesty

Tieto transformačné nástroje vám umožnia zažiť skutočné odpustenie na bunkovej úrovni. Pomôžu vám uzdraviť sa z minulej traumy, fyzickej choroby alebo emocionálneho uzavretia. Tieto nástroje, ktoré vyvinula Brandon Bays, budete mať k dispozícii každý deň vášho života.

Satsang – vaša príležitosť klásť otázky priamo Brandon Bays
Počas každodenného Satsangu budete mať možnosť klásť Brandon a Gaby otázky, ktoré vás budú zaujímať. Takisto budete mať možnosť podeliť sa o svoje skúsenosti v bezpečnom prostredí. Počas týchto stretnutí dochádza k mnohým hlbokým uvedomeniam.

Intenzívna Cesta je prvým krokom v programe, ktorý je vytvorený tak, aby viedol k zmene vášho života na všetkých úrovniach. Otvára tiež dvere k tomu, aby ste sa stali Akreditovaným terapeutom Cesty®.

X

Anna-Eva Lohe

Anna-Eva is one of the first Accredited Journey Practitioners in Scandinavia and has been passionately spreading Journeywork for many years. For some time now she has been one of Brandon’s selected Senior Presenters for The Journey Intensives and advanced seminars. A much-loved trainer at all European events, Anna-Eva is known for her energy, clarity, playfulness and warmth. Unleashing the human spirit is the essence of her work. In addition to presenting Journey seminars, she supports Journey Practitioners in Northern Europe.

X

Brandon Bays

Efektívne techniky metódy Cesta sa zrodili z priamej skúsenosti Brandon Bays, ktorá sa uzdravila z obrovského nádoru len za 6 a pol týždňa – bez pomoci liekov alebo chirurgického zákroku.

Opierajúc sa o svoje vlastné poznatky z oblasti alternatívnej medicíny a o zistenia vedcov akými boli Deepak Chopra a Dr. Candace Pert, začala Brandon vyvíjať transformačnú uzdravujúcu techniku, ktorá sa neskôr stala známou ako metóda Cesta.

Cesta nám umožňuje dostať sa ku koreňu našich obmedzujúcich vzorcov a uzavretí, ktoré nám bránia žiť život naplno – a ktoré môžu dokonca viesť k ochoreniu. Umožňuje nám uvoľniť emocionálne bloky z minulosti, ktoré nás brzdia. Výsledkom je uzdravenie a zmena na bunkovej úrovni. Na seminári Intenzívna Cesta využijete tie isté techniky, ktoré vytvorila Brandon vychádzajúc z vlastnej skúsenosti uzdravenia sa z nádoru.

X

Arnold Timmerman

Pochádza z Holandska (’71) a akreditovaný program Cesty ukončil v roku 2004. Vtedy začal spolu s Brandon Bays po celom svete naplno organizovať semináre a workshopy. V roku 2008 začal tieto semináre prezentovať v Európe, Severnej Amerike a Izraeli. Zároveň začal spolupracovať na tvorbe a prezentovaní jednotlivých modulov programu Vizionárske vodcovstvo v Európe.

V roku 2011 si dal Arnold pauzu a sústredil sa na písanie a vydanie svojich kníh, koučing a konzultácie v biznise a hlavne na to, aby si naplno užíval rodinný život.

Na konci v roku 2015 sa Arnold vrátil späť na palubu Cesty a začal prezentovať semináre v Holandsku a Belgicku. Zároveň so svojou manželkou Claire (ktorá pre Cestu pracovala 10 rokov predtým, než sa im narodila ich dcérka Charley) založil Cestu aj v Španielsku.

Arnoldova spirituálna cesta a sebarozvoj sa naštartovali už v rannom veku 11 rokov. Aktívny šport, právnický titul, široký záber ďalších aktivít a kariéra v mediálnom svete fotografických a lifestylových časopisov tomu nemohli nijako zabrániť. Arnold jednoducho musel prepnúť na profesionálnu cestu do oblasti osobného rozvoja a celostného zdravia. Toto rozhodnutie v roku 2002 ho viedlo k tomu, že začal podporovať ľudí a organizácie, ktoré prechádzali obdobím zmeny a čelili výzvam. K tomu viedol a trénoval aj ďalších koučov, poradcov a terapeutov.

X

Bettina Hallifax

Bettina was one of the first people from Germany to complete the Journey Practitioner Program. Deeply touched and impressed with how powerfully Journeywork impacted not only her life, but so many of her clients’, she felt compelled to spread awareness for this new paradigm for healing and awakening in all German speaking countries. She’s worked very closely with Brandon for many years and her experience in Journeywork deepens constantly. Bettina has led seminars in Germany, Austria and Switzerland since 2005. Brandon and all who know her love her openness, authenticity, love of truth, sensitivity and warmth.

In absolute exposure and full surrender, Bettina creates a cradle of support that makes it easy for participants to open into their boundless potential and begin their own personal journeys.

X

Debra Billett

Debra má mnoho zkušeností s Cestou a byla její součástí téměř od úplných začátků. Brandon ji vybrala jako první prezentátorku Inteznivní cesty, aby tyto semináře vedla. Od roku 1995 je Debra milovanou a respektovanou trenérkou a stala se jednou z prvních akreditovaných terapeutek Cesty v roce 1999 – první rok, kdy probíhal Program pro akreditované terapeuty.

Dnes je Debra jedinou facilitátorkou, která prezentuje všechny typy seminářů, které Akreditační program nabízí – od Intenzivní cesty přes seminář Bez nadvlády Ega až po Život transformující týden.

Debra působila nějaký čas v byznysu a má vystudovanou psychoterapii (titul PGDip – postgraduální studium; pozn.překl.). Je matkou čtyř chlapců. Umí komunikovat jasně, s otevřeností, vášní, pragmatismem a humorem.

X

Gaby Burt

Gaby Burt je rodená Rakúšanka a podnikateľka. Cestu po prvýkrát zažila v roku 1996 a spôsob, akým táto metóda pozitívne zmenila životy ľudí, sa jej hlboko dotkol. Gaby začala v spoločnosti pracovať ako dobrovoľníčka a v roku 2000 ju Brandon Bays a Kevin Billett (spoluzakladateľ a CEO Cesty, manžel Brandon) požiadali, aby sa stala prezentérkou a riaditeľkou Cesty.

Odvtedy sa Gaby stala nástrojom prinášajúcim Cestu do celého sveta. Cesta je teraz celosvetovo známa a svoje semináre ponúka v 44 krajinách. Kniha Cesta bola preložená do 21 jazykov a tisíce ľudí zažíva účinky tohto učenia. Gaby pracuje po boku Brandon už viac ako 16 rokov a Cesta je jej každodennou súčasťou. Je v nej hlboko ponorená a jej prirodzenou a hlbokou túžbou je, aby sa Cesta rozšírila po celom Rakúsku.

Gaby hovorí: “Keď som po prvýkrát zažila tieto hlboko oslobodzujúce nástroje Cesty, mojou najhlbšou túžbou sa stalo sprístupniť túto metódu každej ľudskej bytosti na zemi.” Táto túžba je stále hybnou silnou v jej každodennom živote.

X

Bet Diening-Weatherston

Bet is a real lover of Truth. She’s passionate about creating a safe and trusting space that inspires in others a willingness to explore the truth of who they really are. She has learned that everything we experience in life can be seen as a gift. Bet invites delegates to heal themselves by unwrapping the seemingly impossible traumas, diseases and hardships they’ve been through with compassion, clarity and forgiveness.

She walks the talk with delegates, bringing current real life examples into her teachings for all to learn from. In open exposure, and from a place of vulnerability, Bet helps stave off the noise of life by holding a higher vision of each of us than we can presently see for ourselves.

Bet has been a teacher, a businesswoman and is currently a Journey and Visionary Leadership presenter, coach, practitioner and the lead trainer in North America.

Bet lives with her husband, Cam, in the rainforests of British Columbia, Canada. She has a private coaching business called, ‘Would You Be Willing…To Live Life In Truth-Consulting’. Their two sons are presently studying at university, exploring their lives from whole new perspectives.

Bet is a contributing author to Brandon Bays’ booked entitled, ‘Living the Journey’.

X

Annette Nolan

In the truest, deepest part of her being, Annette is an explorer, always looking to uncover the deeper Truth. She began taking personal growth and development courses that created an openness to see herself and others in a whole new light. Annette experienced first hand the depth of healing that occurs when she gently and lovingly found a way back to Source.

After an extraordinary experience in 2002, Annette’s path became clearer when she was introduced to Brandon Bays’ book, The Journey. Passionate to learn more about this remarkable tool as a means to deepen her relationship with herself, and to share it with others, Annette became one of the first accredited Journey Practitioners in Canada. She trained with Brandon in both the US and the UK and is now also a certified Visionary Leadership Coach.

In her search for the source of Freedom and Peace, Annette has studied, and continues to study, many different modalities. This enables her to look at issues from different aspects and access the most appropriate course of resolution – both for herself as well as in her practice.

As well as being a Journey Practitioner, Annette currently owns a wellness center in King City, Ontario. Her business is named, ‘It’s All About You’, and was created to reflect her passion for helping people. It offers a peaceful environment and safe refuge, at the same time exposing you to the most basic truths. Here you can experience healing at the cellular level while enveloped in love and truth. Annette has a background in the corporate world, having worked for Coca Cola, Hewlett Packard and Enbridge Gas among others. She is a doting grandmother, an exceptional wife and a loving friend.

X

Marie-Sylvie Roy

Marie-Sylvie is a clinical psychologist who’s worked in private practice for the past 20 years. She was trained in different modalities of healing from traditional medical healing to Eastern approaches. Several years ago, Marie-Sylvie was introduced to the Journey and it literally transformed her practice and her life. She went on to become an accredited practitioner as well as a certified Visionary Leadership coach.

Totally committed to healing and freedom, Marie-Sylvie shares with enthusiasm and passion the profoundly transformational and healing power of The Journey tools. She found in the Journey a way to access profound transformation and witnessed healing in the physical, emotional and spiritual realm. Finally, she found a tool that grasps and uses the unlimited potential that exists in all of us. A tool vast enough and wide enough to include all possible human experience and restore meaning and dignity even to the most ‘damaged one’. Her commitment is simply to spread the word about the fact that there is a way, there is a tool, there is a path for healing. Its only request is that you want to take it.

X

Sharon Sedgwick-Wilcock

Sharon first heard about The Journey while searching for an emotional healing tool for her pregnant clients. For more than 25 years as a doula, childbirth educator, and woman’s workshop leader, Sharon noticed unnecessary complications in many women who had everything it takes physically to have a healthy, joyful birth. She noticed emotional blocks, deep-seated fears, abuse and childhood trauma often caused these problems.

After her first Journey Intensive in the fall of 2003, Sharon began using The Journey processes with her clients, and immediately noticed a huge difference in their birthing experience and their lives. She’s among the first Certified Journey Practitioners in the US, having completed The Journey Practitioners training in 2004/05 in the UK with Brandon Bays. She’s also a Certified Visionary Leadership Coach.

Through her experiences as a businesswoman, childbirth professional, and in marketing and graphic design, Sharon has found that ordinary people can create extraordinary results and bring their greatest dreams to fruition if they can just get past the fear and limiting beliefs that hold them back. Finding and using tools to help people transform, excel, and reach their full potential, has always been one of her greatest joys.

Sharon creates a safe environment to facilitate people opening into who they really are in love, joy, freedom and self-empowerment. She especially enjoys leading women’s retreats/workshops and red tent sessions and is currently writing a book, ‘Graceful Pregnancy’.

X

Lydia Hoyland

Lydia was first introduced to The Journey by her mother who attended the live Journey Intensive with Brandon Bays in 2000. Her first experience of The Journey process work was so profound that it sent her on a journey of self-discovery, liberation and freedom. After completing her Journey Accreditation in 2004, she accepted the position of coordinator and administrator for Journey Outreach South Africa. In 2005, she became a Director of the Section (21) company. She has a deep passion for working with those less fortunate who would otherwise not have access to this kind of work, and seeing them become uplifted and liberated. Her prayer to help such people was answered by the beautiful projects through Journey Outreach. Lydia has since had the immense blessing of working with children and adults in the rural communities of South Africa as well as in Namibia, Botswana and Kenya.

Lydia has a creative and innovative approach to life and is compassionate and caring, with an extremely sensitive social conscience and consciousness. She’s enthusiastic and immerses herself totally in all the projects she’s involved with. Idealistic by nature, Lydia has the capacity to inspire all people who cross her path, be they employees, colleagues or Journey clients. Since 2008, Lydia has been presenting Journey seminars in South Africa and Africa.

X

Dr Rangana Rupavi Choudhuri

International author, speaker and trainer Dr Rangana Rupavi Choudhuri (PhD) is a heart centered, dynamic and engaging Journey presenter. She represents The Journey in India and in Brandon Bay’s own words “is the perfect presenter for The Journey – a genuine embodiment of the work, having used the method to heal from abnormal cells without drugs or surgery. She teaches with such love and humor and her wisdom and depth are an inspiration to all who sit with her. Radiant and compassionate she creates an environment of acceptance and safety where all participants can easily open into their own process work in an effortless way. And her expertise and experience in Journey work creates a cradle for our minds to relax and allows us to ‘Dive in’ deeply.”

With a background in science, Dr Choudhuri has a PhD from Oxford University in Biochemistry & Cancer Research. She also has experience running multi billion dollar international businesses. In 2009 Dr Choudhuri changed her focus and created a global learning organization, Vitality Living College. This is dedicated to emotional wellbeing, personal and spiritual development. She now travels the world delivering seminars in the field of mind, body and spirit. This also includes certifying practitioners, coaches and trainers in alternate therapy and coaching. For more information visit http://vitalitylivingcollege.info/free-resources/.

X

Jan Henderson

Jan has a warm and gentle nature and came to The Journey in early 2004. She trained with Brandon Bays and is a Senior Recommended Accredited Journey Practitioner; Director, Coordinator of Journey Outreach – the International Charity of The Journey; Member of Steering Committee, Journey Practitioners Association of Australasia. She has been trained as a facilitator in Transpersonal Counseling and Support, and is an Associate Member of The International Institute for Complementary Therapists. Jan was appointed as a Presenter for The Journey in 2013 and presents The Journey Intensive, Advanced Skills, Out of the Blue Intensive, and the Manifest Abundance Retreat.

X

Sharon Turton

As a qualified counselor, natural therapist and educator, Sharon has been working in the healing industry for over 20 years. She’s been delivering Journey workshops for children and parents around Australasia since 2003, and is now the facilitator of the Journey Intensive workshop in New South Wales and Queensland. Sharon lives in Sydney and works extensively with The Journey, conducting group and private sessions with all ages.

Sharon is passionate about supporting people from all walks of life to clear blocks and live life to their full potential. She’s also committed to enhancing healthy parent-child communication, fostering deeper bonds and facilitating reconnections with this most precious relationship.

She is the author of the book and CD ‘Connecting Kids with their Inner Potential’ and soon to be released ‘The Art of Peaceful Parenting’. Contact Sharon in Australia on
04 1279 2967.

X

Irit Lifshitz

Born and raised in Israel, Computer engineer by education and formerly a High-Tec executive.

Irit met the Journey first in May 2010 and fell in love with it from the very first day. After offering her services as translator and events manager for Journey events, she was asked to become the promoter of Journey events and representative for The Journey in Israel. Soon after, she was asked by Brandon to present the Journey seminars in Israel, in Hebrew.

Irit takes care of the Journey with every fibre of her being and dedicates time to flourish the community of Journey grads and Journey practitioners, as well as spearhead the word and message of the Journey to new circles. She offers many specialised and local events as well as taking care of international Journey events.

Her deepest prayer is that the Journey reaches all levels of society everywhere and that all people will have access to this wisdom and experience the freedom, love and light that is our own essence.

“There is nothing more spiritual than being Here and Now, and the Journey brings you directly to that place”.

X

Alexandra Kalinine

Alexandra has always been inspired by contributing to others’ freedom and well-being. She started off as a dancer and choreographer. For her, this art form was a means of spiritual awakening. It was this desire for truth that has carried her throughout her life.

Though she was born in France, she was raised in a multi-cultural environement (speaking French, Russian, English). She loves learning different langages and learning about different cultures. Her true passion is to guide people into delving into their essence, their true heart’s purpose.

Since 2007, Alexandra has been offering private sessions as Journey Practitioner and later, as Conscious Coach, and is currently the Journey seminars presenter in the European French-speaking countries.

Thanks to her own rich experience of the Journey, she understands the deep impact this method can have; she has found true peace in herself and deep connection with others, enjoying them as they are. She was also able to heal the emotional rootcause of a serious ailment. This method has allowed her to live a life of freedom and joy.

Her work with emotions is done in a gentle yet powerful way. It leads to freedom, to the realisation of who we truly are and to the meaning of our lives. Alexandra is renowned for her gentleness and compassion. With lightness, she will carry you in the depths of your being. She has an innate ability to guide people exactly where they need to go, in order to unblock the problem at its source. She does it with sensitivity, love and care.

X

Skip Lackey

Skip is one of the original people with Brandon in the early days of The Journey before it became a process and is mentioned in her first book. He has been in the personal growth, leadership and wellness fields for over 30 years and has worked directly with over 12,000 clients, taught over 1000 workshops and done over 1000 personal appearances. He was the CEO for Evolution Unlimited – the personal growth seminar company that offered The Journey in North America before he took a much needed break from traveling and is thrilled to be back teaching The Journey again in the US and Canada.

Skip was also instrumental in the creation of Conscious Company – a leadership development company that trained and certified 100’s of Visionary Leadership Coaches in North America. During his hiatus from teaching The Journey, he was busy building several new businesses and you can see what he’s been up to at www.SkipLackey.com

Skip also spent over 25 years working in the entertainment industry in every way imaginable and performed live for well over 1 million people on Broadway, Movies, TV, Commercials and he was even a game show host for Nickelodeon and a Ringling Brothers Clown. He brings his sense of humor and presence to everything he does!

X

Patricia Cihodaru

Patricia Cihodaru combines her passion for ”The Journey” with 15+ years of experience as a psychologist specialized on psychological counseling, psychotherapy, emotional health of children and teenagers, as well as creativity trainer and emotional intelligence promoter. She is a founding member of the Association for Emotional Intelligence Development (www.scoalaemotiilor.ro) which main goal is to promote the emotional intelligence in Romania and Europe.

Patricia is author of the upcoming book “Your life EMpowered”, as well as co-author and translator of several personal development books. She met the ”The Journey” in 2011, immediately felt at home and underwent the whole Accredited Journey Practitioner Programme. In 2013 she became co-organizer of the “Journey” events in Romania and since then offered numerous lectures, workshops and one-to-one sessions of ”The Journey” method, which she considers a therapeutic masterpiece and promotes through her entire professional activity (http://patriciacihodaru.blogspot.ro/).

Prezentéri

Brandon Bays

Arnold Timmerman

Referencie

 

Brandon Bays je neobyčajná duša

Brandon Bays je neobyčajná duša a príbeh jej uzdravenia a zmierenia je potvrdením toho, čoho sú ľudské bytosti schopné. (Prečítajte si túto knihu a inšpirujte sa k vlastnej ceste za uzdravením!)
Anthony Robbins, podnikateľ, spisovateľ a tvorca stratégií pre dosahovanie špičkových výsledkov

 

Cesta plná udivujúcej inšpirácie

Brandon Bays berie svojich čitateľov na cestu plnú udivujúcej inšpirácie.
Dr. Deepak Chopra, autor bestselleru Sedem duchovných zákonov úspechu

 

Dôkaz, že uzdravenie je možné

Inšpirujúci príbeh, ktorý nám Brandon rozpráva, je dôkazom toho, že vo vnútri každého z nás existuje uzdravujúca sila.
John Gray, autor knihy Muži sú z Marsu a ženy z Venuše

 

Bolo to inšpirujúce


Kara-Leah Grand, vydavateľstvo Lunchbox, spisovareľka a učiteľka jógy

 

… myslíme, že když se nám splní, učiní nás šťastnými a naplněnými

Brandon Bays vnáší svou moudrost a nabízí inspirující vhled do pravděpodobně nejdůležitějšího tématu našeho života: Jak se otevřít hojnosti na všech úrovních a jak odbourat bariéry, které si zbytečně neseme v sobě, často aniž bychom o nich věděli. Nejdůležitější je, že je podchycena i životní otázka – jak manifestovat hojnost, která přispěje planetě Zemi a všem jejím obyvatelům. A to je mnohem víc, než pouhá na sebe orientovaná touha, o níž si myslíme, že když se nám splní, učiní nás šťastnými a naplněnými. Tato kniha je základním a praktickým průvodcem pro takovou cestu.
Miten a Deva Premal (podporovali knihu Brandon Bays: Vědomí – Nová měna)

 

Cesta přináší hluboké léčivé výsledky

Proces cesty, jak ho vytvořila Brandon Bays, je zdánlivě jednoduchá technika, která usnadňuje emocionální a fyzické sebe-uzdravení v tom nejkratším možném čase. Může se ji naučit a používat každý téměř okamžitě, přesto dokáže vyvolat hluboké léčivé výsledky i v případech, kde byly zkoušeny jiné metody a selhaly. Ze srdce bych doporučil proces cesty každému.
Ian Watson, spoluzakladatel homeopatické akademie (The Lakeland College for Homeopathy), autor „Průvodce metodami homeopatické léčby“

 

Najdete svůj vlastní život

Tím, že si přečtete knihu Brandon Bays a přímo si vyzkoušíte to, co nabízí, si dokážete uvědomit větší naplněnost a radost ze života.
Gangaji, spisovatelka, Démant ve vaší kapse

 

Neobyčejná mapa k cestě za úspěchem

Brandon Bays, jedna z nejvíce inspirujících průkopnic v oblasti léčení mysli, těla a vědomí, poskytuje ve formě své knihy neobyčejnou mapu k cestě za úspěchem při objevování Vašeho božského smyslu.
Lynne McTaggart, spisovatelka, The Field and The Intention Experiment

 

Poprvé v životě si připadám sebevědomá

Celý život jsem hledala, kdo jsem, jaká jsou má přesvědčení, jaký je směr mého života. Odjela jsem do Indie, pak jsem se vrátila. Hledala jsem spirituální a emocionální rovnováhu, vždy pod příkrovem deprese. Cesta mi umožnila vybrat si, jak samu sebe v tomto životě definovat, a být tím. Už dále nehledám, ale žiju. Poprvé v životě si připadám sebevědomá.
Vicki Lichtman, Florida

 

Dá Vám odvahu a dovolí Vám podívat se do tváře Vašim strachům

Zažít cestu je něco víc než prostý zážitek. Je to transformující. Propojí Vás s vnitřní podstatou a dovolí Vám být silní tváří v tvář strachu. Dodá Vám odvahu a je to tak skvělý nástroj, že ho budete chtít sdílet se svými milovanými.
Louise Sanda, Akreditovaná terapeutka cesty ve Fort Lauderdale, Florida

 

Cesta inspiruje milony

Cesta inspiruje miliony, nejen ty s fyzickými obtížemi, ale také ty, kteří hledají spirituální pochopení.
Candace Pert, PhD., spisovatelka, Molekuly emocí

 

Jsem volná a můžu být tím, kým jsem

Zažívám více radosti a pokoje než kdy dřív a cítím víc síly a svobody být tím, kým jsem! Transformace nadále probíhá v mnoha oblastech mého života.
Marie Bonselaar, Akreditovaná terapeutka Cesty, Perth, Ontario (Kanada)

 

Jsem úplně zdravá

Cesta se stala nedílnou součástí dovršení mého uzdravení a nemám už žádné pochyby o tom, že jsem zcela zdravá. Obrátila jsem se na cestu růstu a dnes vnímám, že žiju autentický život, jaký jsem si dříve nedokázala představit. A mám nástroje k tomu hledat v sobě ještě hlubší uvědomění.
Susan D'Agostino

 

Kdyby každý dělal cestu, uzdravili bychom celý svět

Každý den jsem ve své kanceláři svědkem hluboké trvající transformace. Vidím lidi, kteří se osvobozují od pout deprese, od alergií, úzkostí, žalu, nesebehodnoty, vysilujících poruch nálad a fyzických neduhů jako je krevní tlak, IBS (syndrom dráždivého střeva; pozn.překl.), migrény – nebo dokonce rakovina!
Marie-Sylvie Roy, terapeutka cesty

ŠPECIÁLNA PONUKA

 

Intenzívna Cesta, 3- denný seminár s Brandon Bays
Bratislava, Slovensko

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

Ak bojujete s akýmkoľvek fyzickým problémom alebo emocionálnym uzavretím, Intenzívna cesta vám môže pomôcť. Alebo možno cítite, že chcete od života viac a nevyužívate svoj potenciál naplno. Ak máte pocit, že ste zaseknutí a neschopní urobiť zmenu, ktorú potrebujete, seminár Intenzívna cesta vám pomôže dostať sa ku koreňu príčiny, ktorá vás brzdí na všetkých úrovniach – fyzickej, psychickej, duševnej aj duchovnej.

Ak hľadáte rýchlu a jednoduchú nápravu bez toho, aby ste museli čeliť pravde, tento seminár NIE JE pre vás. Seminár Intenzívna cesta je určený pre milovníkov pravdy, ktorí sa chcú vo svojich životoch oslobodiť od dlhoročnej emocionálnej záťaže.

Seminár Intenzívna cesta sa nepodobá žiadnemu semináru, na ktorom ste sa kedy zúčastnili. Je vytvorený tak, aby odhalil osobné emocionálne a fyzické bloky, ktoré vás vo vašom živote brzdili a spôsobili emocionálne uzavretie či chorobu. Vyriešite pôvodnú príčinu a dospejete k oslobodzujúcemu odpusteniu - sebe aj ostatným.

Osobný a účinný proces Cesty, ktorý zažijete, sa zrodil z vlastnej skúsenosti Brandon Bays, ktorá sa vďaka nemu vyliečila z nádorového ochorenia. Metóda Cesta, ktorú vyvinula, vám umožní prístup k hlboko zakoreneným spomienkam na bunkovej úrovni - a naučí vás, ako vyriešiť a zbaviť sa problémov uložených v nich.

Emócie nie sú len chemické látky v mozgu. Sú to elektrochemické signály, ktoré majú vplyv na chémiu a elektrinu v každej bunke nášho tela. Elektrický stav tela je formovaný v závislosti na emóciách, ktoré menia vnútorný svet tela.

Candance Pert, vedúca pracovníčka v oblasti biochémie mozgu v Národnom inštitúte zdravia, urobila prelomový objav, ktorý zmenil spôsob, akým vedci dovtedy chápali prepojenie mysle a tela. Našla totiž opiátový receptor - mechanizmus, pomocou ktorého istá skupina chemických látok (peptidov) ovplyvňuje myseľ a telo. Jej výskum viedol k pochopeniu toho, že emócie fungujú ako regulačný systém tela.

Na neurologickej úrovni Pert zistila, že pocit spojenia s Bohom, pocit blaženosti, je dôležitou súčasťou funkcie mozgu. "Požehnanie a blaženosť pochádzajú z rovnakého zdroja. Sme stvorení na to, aby sme cítili blaženosť. Je to normálne a prirodzené, "hovorí.

Prirodzene sa vyskytujúce "chemikálie blaženosti" sa nazývajú endorfíny a uvoľňujú sa v mozgu a v tele ako reakcia na emocionálne stavy a pohybové aktivity. Pert hovorí: "Opiátový receptor ....je v našej frontálnej mozgovej kôre, najvyvinutejšej časti nášho mozgu. Je to akoby sme boli stvorení tak, aby sme sa rozhodovali na základe potešenia. Najvyššia a najinteligentnejšia časť nášho mozgu je presiaknutá receptormi, aby sme využívali potešenie ako kritérium nášho rozhodovania. Takže je to v poriadku cítiť sa dobre - Boh je dobrý.“

Pert pokračuje: "Vieme, že vibrácia v týchto receptoroch sprostredkováva celému organizmu pocit blaženosti. ... Že vibrácia endorfínov je vyjadrením blaženosti božskej jednoty. "Takže, keď vnútorne vytvoríme tento druh rezonancie, sme v súlade s týmto božským ja. Skutočná blaženosť predstavuje optimálny stav fungovania.

Žiadny problém. Vytvorili sme možnosť platby v troch splátkach; jedna je ihneď po registrácii, ďalšia o 30 dní a konečná splátka o 60 dní.

V prípade objednania semináru menej ako 60 dní pred jeho začiatkom je poslednú splátku nutné uhradiť pred začiatkom semináru.

Môžete vyskúšať terapiu Cesta v rámci individuálneho sedenia s akreditovaným terapeutom Cesty. Zoznam terapeutov Cesta nájdete tu.

Nástroje Cesty online ponúkajú prístup k účinným technikám, bez ohľadu na to, kde sa nachádzate. Využili ich už tisícky ľudí v priebehu mnohých rokov, čo dokazuje, že sú rovnako silné ako pri fyzickej účasti na seminári.

Odporúčame si prečítať knižku CESTA od autorky metódy Brandon Bays, po prípade aj ďalších knižiek od Brandon Bays, ktorej ukážky nájdete priamo na tejto stránke k stiahnutiu zdarma. Určite vám môžu dopomôcť v rozhodovaní aj články zverejnené na našom webe www.brandonbays.sk v záložke „Media“ alebo „Články“ V prípade že ste zbehlý v angličtine stiahnite si audioknihu:

Audiokniha je úplne zadarmo a pomôže vám pochopiť, ako táto metóda funguje a ako ju môžete využiť na zlepšenie vášho emocionálneho a fyzického zdravia.

Seminár trvá každý deň od 9.00 do cca 19.30. Pred začatím semináru prebieha každé ráno od 8.00 registrácia.

Seminár sa končí v nedeľu o 19.00 záverečnou integráciou. Na seminári je potrebné byť počas celej doby konania.

V prvný deň zažijete proces Emocionálnej cesty, ktorý vám pomôže dostať sa k potlačeným bunkovým spomienkam a uvoľniť ich.

Na druhý deň prejdete procesom Fyzickej cesty a spojíte sa s uzdravujúcou silou vášho vlastného tela. Je to ten istý proces, ktorý pomohol Brandon zbaviť sa nádoru - bez chirurgického zákroku alebo liekov.

Na tretí deň sa naučíte pokročilé techniky, ktoré môžete využiť pri liečení v každodennom živote. Pomôžu vám dosiahnuť hlboké odpustenie na bunkovej úrovni. Tieto nástroje môžete po seminári využívať a pomôcť tiež vašim priateľom, rodine a klientom.

Jediné, čo žiadame, je, aby ste prišli s otvoreným srdcom, s vierou, že uzdravenie je pre vás možné a s ochotou čeliť pravde. Vaše telo sa môže uzdraviť - a tým, že sa semináru zúčastníte, sa už rozhodlo podstúpiť túto hlbokú transformáciu. Takže len príďte.

Cesta pomohla už tisíckam ľudí trpiacim rôznymi fyzickými ochoreniami a priniesla hlboko uzdravujúce výsledky. Avšak je dôležité zdôrazniť, že vám vaše uzdravenie nemôžeme zaručiť. Každé telo je iné a každý z nás má pred sebou inú cestu. Najlepšie je prísť s dôverou, otvorenosťou a ochotou objavovať bez očakávaní.

Ubytovanie a stravovanie nie je zahrnuté v cene semináru. Možnosť ubytovania bude priamo v hoteli NH Gate One: pre účastníkov nášho semináru sme vyjednali zvýhodnenú cenu ubytovania. Prosíme, aby ste si ho zarezervovali čo najskôr, keďže počet miest, ktoré má hotel k dispozícii, je obmedzený. Možnosť stravovania bude priamo v hoteli vo forme vegetariánskeho menu, ktoré si budete môcť zakúpiť počas registrácie, ktorá bude prebiehať 13.10.2017 od 8.00. Ak potrebujete akékoľvek bližšie informácie, napíšte nám na info@brandonbays.sk.

Státisíce ľudí na celom svete zažili jednoduchú, no veľmi efektívnu metódu Intenzívnej cesty. Vďaka nej prekonali mnohé prekážky a výzvy vrátane fyzických chorôb, emocionálnych problémov, problémov vo vzťahoch, v kariére, či v oblasti výkonnosti. Pridajte sa k nám a vzlietnite v slobode.

Rezervujte terazStiahnite si zdarmaStiahnite si zdarma
Journey Slovakia, s.r.o.
Podpriehradná 3A
821 07, Bratislava, SR
© Copyright 2019, The Journey - all rights reserved.
design by MMP, code by The Journey