Loading...
Facebook Google
X
Download Free e-book with 13 Journey Healing Stories

Jõukus (külluse manifesteerimine)

Paljude inimeste jaoks tähendab jõukus materiaalseid omandeid, raha ja muid sarnaseid rikkuseid.

Kas tunned, et sinu väärtuse määrab sinu jõukuse tase? Või tähendab rikkus sinu jaoks külluslikku tervist, õnnetunnet ja imelisi võimalusi?

Kui elu tekitab sinus ilmajäämistunnet, on oluline, et sa mõistaksid täielikult, millist mõju avaldavad sinu alateadlikud uskumused sinu unistustele. Kui sa usud, et sul on õigus tervisele ja rikkusele, ent sinu otsused ja käitumine õõnestavad pidevalt seda uskumust, siis takistavad sinu alateadlikud "vaikivad sabotöörid" sul oma eesmärke saavutamast. Sa justkui sõidaksid üks jalg gaasipedaalil ja teine piduril. Sa muudkui püüad edasi liikuda, aga selle asemel püsid hoopis paigal ega suuda kunagi saavutada tõelist õnne.

Mõned küsimused, mida endalt küsida

Kui soovid avastada mõningaid oma vaikivaid sabotööre, mis sind jõukusest eemal hoiavad ega lase sul tunda rahulolu, õnne ja heaolu, küsi endalt alustuseks järgmisi küsimusi:

See, mida me usume ja mida mitte, sõltub meie minevikust ja kasvukeskkonnast. Mis puutub küllusesse või selle puudumisse, siis me võtame seda isiklikult ja usume, et me väärime seda, mida me saame.

Võta tagasi oma vägi ja loo ise oma küllust

Kui su uskumussüsteem on täis lõkse ja iseend saboteerivaid hinnanguid, reegleid, vandeid ja lubadusi, ei saavuta sa kunagi soovitut. Näiteks sa võid endale öelda, et "Ma väärin olla õnnelik!" ja samal ajal uskuda, et "Ma saan tõeliselt õnnelik olla alles siis, kui keegi teine mu elu täiuslikuks teeb". Sellisel juhul oled oma väe ära andnud ja eneselegi teadmata muutunud oma eluolude ohvriks.

RÄNNAKU INTENSIIVSEMINAR SAAB AIDATA SUL MUUTUST MANIFESTEERIMA HAKATA

Rännaku intensiivseminaril saad sa puhastada ära piiravad käitumismustrid ja uskumused ning täielikult mõista, et sa ise vastutad oma õnne eest. Selle tulemusel hakkad tegema teadlikke ja külluslikke valikuid ja otsuseid. Kui oled vaikivad sabotöörid oma alateadvusest täielikult likvideerinud, hakkab tekkima kooskõla sinu emotsionaalses tervises ja väärtushinnangutes.

Tõeline manifesteerimine leiab aset alles siis, kui su väärtushinnangud on kooskõlas sinu käitumisega.

Võta hetk ja vaata üle, mida rikkus sinu jaoks tähendab. Kas selleks on:

 • Elujõuline tervis
 • Tähendusrikkad suhted
 • Kindel katus pea kohal ja toit laual
 • Elu, mis on täis tähendusrikkust ja sihipärasust
 • Tugev vaimne praktika
 • Meelerahu

TÄNULIKKUS TÕMBAB LIGI

Kui sa teadvustad, mis täpselt sa elus soovid ning paned paika selged ja mõõdetavad kriteeriumid nende saavutamiseks, oled sa palju teadlikum sulle avanevatest võimalustest. Sest kui sa ei tunne elus sind inspireerivaid asju ja kogemusi ära, siis kuidas saadki olla tänulik ja rõõmus selle üle, et need manifesteeruvad?

Nii et võta üks hetk ja määratle oma eesmärgid ja soovid. Tunneta, mis tunne see on, kui sa juba elad seda ideaalset elu, mida sa soovid manifesteerida. Kas sa elad tänutundes kõige selle eest, mis on end läbi sinu manifesteerinud – nii sinu kui ka kogu inimkonna hüvanguks? Millised püsivaid praktikaid oled sa valmis oma ellu integreerima, et sel viisil elamist jätkata?

Külluse kaasloomisel tuleb silmas pidada kolme aspekti. Need on:


Manifesteerimine tähendab, et me püüdleme aktiivselt selle poole, mida me enda jaoks rikkusena määratleme. Me peame küllust hoidma ja toitma, et see saaks õitseda ja kasvada. Kui me soodustame seda, et küllus saab läbi meie voolata, vabastab see blokeeringud, mis vastasel juhul tekitaksid seisaku. Kui me püüame rikkust kuhjata ja ainult endale hoida, siis piirame me selle kasvu.

Selle eluterve ringluse voolamises hoidmiseks on soovitatav:

 • olla tänulik
 • olla avatud
 • muutuda võluriks
 • tegutseda
 • lasta lahti igasugusest tulemuse kontrollimisest
 • kuulata oma keha seesmist tarkust
 • järgida märke, mida elu sinu teele jätab
 • säilitada paindlikkus tulemuste suhtes
 • olla konkreetne
 • seada manifesteerumise tähtaeg
 • usaldada

Küllus on sinu sünniõigus

Ole oma tervise ja rikkuse loomises aktiivne osaleja. Õnn on sinu sünniõigus – seega on sul täielik õigus määratleda, mis sind õnnelikuks teeb. Ole valmis aitama kaasa külluse loomisele oma igapäevaelus. Tegutse hea tujuga, mängi ja säilita lapsemeelsus ning ole avatud kõigile elu kogemustele. Tähista ja ole tänulik iga kogemuse eest, mis sinu – ja kogu inimkonna – tervenemist toetab.

ALUSTA MANIFESTEERIMIST INTENSIIVSEMINARIL

Kolmepäevane intensiivseminar muudab su elu igaveseks. Esimene samm on sinu valmisolek ja julgus rääkida oma isikliku kogemuse tõde ja paljastata oma minevik. Nähes tõde läbi omaenda hingevalguse, saad sa endale ja teistele andeks anda ja kõigis oma elu valdkondades täielikult terveneda.

Sa mõistad end lõpuks sellisel määral, millest sa varem isegi unistada ei osanud. Ja sa lood oma emotsionaalse ja füüsilise tervise vahel ümberlükkamatu sideme – mõistes täielikult, et üks mõjutab teist.

Seminaril õpitud võtted toetavad su õnnetunnet, füüsilist ja vaimset tervist, suhteid, spirituaalset ärkamist ja jõukust kogu su ülejäänud elu. Kõik need aspektid on omavahel lahutamatult seotud. Ühes valdkonnas kogetud tervenemine kandub edasi ka teistesse. Kui alustad teadlike valikute tegemist, saad lõpuks hakata elu nautima täiel rinnal.

Pühendu oma tervenemisele. Võta vastutus oma õnne eest.

Rännaku intensiivseminar Brandon Baysiga

 

Journey Intensive with Brandon Bays & Arnold Timmerman
Tallinn, Estonia

LOE EDASI

Conscious Company Ltd.
t/a The Journey
PO Box 356
Bridgend CF31 9NS
UK
© Copyright 2024, The Journey - all rights reserved.
design by mmp, code by The Journey