Loading...
Facebook Google
X
Download Free e-book with 13 Journey Healing Stories

Spirituaalne ärkamine

Ühel hetkel elus hakkab enamik inimesi küsima: "Kes ma olen? Miks ma siin olen? Mis on mu elu mõte? Mis saab minust pärast surma?"

Ilmselt oled ka sina püüdnud neile küsimustele ühel või teisel moel vastuseid leida, lähtudes oma sotsiaalsest keskkonnast, isiksusetüübist või elukogemusest. Ent võib-olla pole sa leidnud kõiki vastuseid. Püüdlused selliseid müsteeriume lahendada näivad lõputud ning võivad olla väsitavad ja hirmutavad.

Rännaku intensiivseminar võib sulle meelerahu tuua ja sind sinu isiklikul otsinguteel aidata

Spirituaalsus on vägagi subjektiivne teema ning individuaalne eneseavastamise teekond. See, kuidas me selles iidses tõeotsimises isikliku arusaamani jõuame, on igaühe jaoks erinev.

Rännaku looja Brandon Baysi jaoks oli füüsiline tervisehäire see, mis sundis teda alistuma, kui 1992. aastal tema emakas korvpallisuurune kasvaja avastati. Arvates eelnevalt, et tema tervis on suurepärane, mõjus uudis tema keha tegelikust seisundist talle laastavalt. Tal ei olnud enam võimalik fakte eirata ning sellest sai alguse tema erakordne eneseotsingu, transformatsiooni, vabaduse ja lõpuks ka tervenemise teekond. Oma otsingute käigus avastas ta võimsa meetodi, kuidas pääseda ligi piiritule tervenemisjõule, mis on olemas iga inimese sees.

Samm-sammuline protsess kontakti loomiseks iseenda lõputu tarkusega

Tuginedes oma senistele teadmistele meele-keha tervendamise vallas ning selliste teadlaste nagu Dr Deepak Chopra ("Edu seitse vaimset seadust") ja Dr Candance Pert ("Molecules of Emotion: The Science Behind Mind-Body Medicine") õpetustele, arendas Brandon välja samm-sammulise protsessi. See protsess õpetab, kuidas luua ühendus oma hinge lõputu tarkusega. Sinu hinge tarkus saab aidata sul pääseda ligi sinus endas peituvale tervendavale jõule, paljastades keha rakutasandile salvestunud vanad emotsionaalsed mustrid ja allasurutud mälestused.

Rännaku intensiivseminar on andnud sadadele tuhandetele inimestele üle maailma meelerahu, andestuse ja isikliku spirituaalsuse selge taju.

Samuti on see inimesi aidanud järgmistes teemades:

 • Füüsilised tervisehäired
 • Emotsionaalsed probleemid
 • Enesesabotaaž
 • Depressioon
 • Suhteprobleemid
 • Eneseteostus
 • Paljud teised elus esinevad probleemid

Andestus on lahendus

Andestus on tervenemise võti kõigil tasanditel. Kui me pääseme ligi allasurutud rakumälestustele ja puhastame ära minevikusündmustest kehasse jäänud valu, vabastame end oma lugude koormast, mis on meid seni kannatuste küüsis hoidnud. See muutus mõjutab otseselt keha biokeemiat. Eemaldades vanad blokeeringud ja ekslikud uskumused, mis on hoidnud meid haige ja õnnetuna, hakkame toetama oma loomulikku tervenemisvõimet. Mõistus saab puhata ja leida omale uusi tegevusi, samal ajal kui meid juhib meie keha sisemine tarkus.


Enda eest hoolitsemine on määrava tähtsusega

Jooga ja meditatsioon muudavad meie keha ja meele paindlikuks. Keha liikumine aitab samuti kinnijäänud mälestusi valla päästa – vabastada rakke nende emotsionaalsest koormast. Rahulik seesmine olek lubab meil astuda välja oma tormilisest elukeerisest ja annab kehale, meelele ja vaimule võimaluse igapäevastest katsumustest ja kannatustest puhata. Luues endale enese eest hoolitsemine kava, austame oma olemuse vajadusi, nii et selgus ja fookus muutuvad loomulikuks ja toetavaks.

Kogukondlik teenistuses olemine aitab samuti

Teiste kogukonnaliikmete toetamine ja abistamine kasvatab teadlikkust ja annab eesmärgi, mis motiveerib meid hommikul voodist tõusma. Vaimsele ja emotsionaalsele tervisele pühendatud veebisaidi http://www.helpguide.org kohaselt toob kogukonna teenistuses olemine muuhulgast järgmist kasu:

 • 1. Võimalus teistega kontakti luua
 • 2. Uued tutvused ja sõprussidemed
 • 3. Paranenud sotsiaalsed ja suhtlemisoskused
 • 4. Kasvanud enesekindlus
 • 5. Eesmärgipärasus
 • 6. Depressiooni vastu võitlemise vahend
 • 7. Füüsilise vormi hoidmise vahend
 • 8. Karjäärikogemus
 • 9. Uued tööalased oskused
 • 10. Rõõm ja rahulolu elus

KUI ME KORD TEADLIKKUSELE ÄRKAME, EI OLE ENAM TAGASITEED

Kui oled näinud võimalusi, kuidas elu täiel rinnal elada, ei ole vanal kannatusterajal jätkamine tavaliselt enam võimalik. Kuid teadlike ja elutervete valikute tegemine vajab harjutamist. Meie huvides on teadlikult valida, kelle seltskonnas me viibime. Me võime alatiseks väljuda kohast, kus me ei tea, mida tahame, ja valida teadlike valikute pingutusevaba elu mis tahes elu valdkonnas. Lõpuks koged elu loomulikuna, eesmärgispärasena ja spirituaalsena.

TÄIELIK ALISTUMINE ELU TAHTELE MUUDAB SINU OLEMISE KERGEKS JA MURETUKS

Kui langetame oma kaitsvad emotsionaalsed tõkked ja alistume elule endale, tunneme kutset hoolivamalt edasi minna. Hukkamõist kaob, tervis naaseb, meie eesmärk ja kirg kohtuvad ja ühinevad, me soovime olla ehedad ja tõelised. Kui me lubame elul läbi enda tantsides liikuda, saame vastutasuks ehedad ja tähendusrikkad sidemed, mis võivad liigutada mägesid.


VALMISTU PÜSIVAKS MUUTUSEKS

Kolmepäevane intensiivseminar muudab su elu igaveseks. Esimene samm on sinu valmisolek ja julgus rääkida oma isikliku kogemuse tõde ja paljastata oma minevik. Nähes tõde läbi omaenda hingevalguse, saad sa endale ja teistele andeks anda ja kõigis oma elu valdkondades täielikult terveneda.

Sa mõistad end lõpuks sellisel määral, millest sa varem isegi unistada ei osanud. Ja sa lood oma emotsionaalse ja füüsilise tervise vahel ümberlükkamatu sideme – mõistes täielikult, et üks mõjutab teist.

Seminaril õpitud võtted toetavad su õnnetunnet, füüsilist ja vaimset tervist, suhteid, spirituaalset ärkamist ja jõukust kogu su ülejäänud elu. Kõik need aspektid on omavahel lahutamatult seotud. Ühes valdkonnas kogetud tervenemine kandub edasi ka teistesse. Kui alustad teadlike valikute tegemist, saad lõpuks hakata elu nautima täiel rinnal.

Pühendu oma tervenemisele. Võta vastutus oma õnne eest.

Rännaku intensiivseminar Brandon Baysiga

 

Journey Intensive with Brandon Bays & Arnold Timmerman
Tallinn, Estonia

LOE EDASI

Conscious Company Ltd.
t/a The Journey
PO Box 356
Bridgend CF31 9NS
UK
© Copyright 2024, The Journey - all rights reserved.
design by mmp, code by The Journey