Loading...
Facebook Google
X
Stiahnite si
ZDARMA
ukážky kníh
Brandon Bays
Odvážte sa odhaliť samé seba a pripravte sa na úžas,
ktorý zažijete, keď spoznáte, kým naozaj ste...

Oslobodenie Ženy Bohyne
a uzdravenie vašich životov

Trojdňový seminár Intenzívna Cesta
exkluzívne pre ženy
Prezentované Brandon Bays
Cesta je celosvetovo známa a kritikmi uznávaná
liečebná a transformačná metóda

O Brandon Bays

Brandon Bays, medzinárodne uznávaná prezentérka, autorka bestsellerov a odborníčka v oblasti celostného liečenia, odhalila svoje skutočné poslanie v najťažšom období svojho života. V roku 1992 jej diagnostikovali obrovský nádor a Brandon sa vydala na nevšednú cestu k svojej duši, ktorá viedla k jej zmene, oslobodeniu a napokon aj k uzdraveniu. Na tejto ceste odhalila spôsob, ako sa môžeme priamo prepojiť s bezhraničným liečivým potenciálom, ktorý existuje v každej z nás.

Opierajúc sa o svoje vlastné poznatky z oblasti alternatívnej medicíny a zistenia vedcov ako Deepak Chopra a Dr. Candace Pert, začala Brandon vyvíjať transformačnú liečebnú techniku, ktorá sa neskôr stala známou ako metóda Cesta.

Jej hlboká odovzdanosť a odhodlanie doslova sa vzdať všetkého, čo vedela, jej ochota ponoriť sa do neznáma jej umožnila, aby sa z tohto nádoru, ktorý mal veľkosť basketbalovej lopty, úplne uzdravila. Trvalo to len 6 a pol týždňa bez akejkoľvek pomoci chirurgov a liekov.

O takejto radikálnej životnej skúsenosti je potrebné hovoriť ďalej, a tak sa Brandon rozhodla zhmotniť svoje skúsenosti v knihe Cesta, ktorá sa stala medzinárodným bestsellerom. Úspech tejto knihy a celosvetový smäd po tejto metóde viedol ku vzniku sérií workshopov a seminárov, ktoré sú dnes k dispozícii v 48 krajinách na 5 kontinentoch.

Dnes je Brandon celosvetovo uznávaná ako jedna z najviac dynamických a inovatívnych učiteľov v oblasti celostného liečenia. Cesta sa stala jednou z najefektívnejších liečebných metód, ktoré sú dnes k dispozícii. Na jej semináre prichádzajú ľudia rôzneho veku a z rôzneho zázemia, aby zažili jej srdečnosť a múdrosť a získali efektívne, konkrétne a trvalé výsledky, ktoré táto metóda prináša.

Neustále uprednostňovanie potrieb druhých môže viesť k tomu, že napokon ochoriete

Byť ženou znamená zastávať v živote rôzne roly – a aby sme tieto roly skĺbili a tým naplnili očakávania svoje aj druhých, aby sme zapadli, stotožňujeme sa s nejakou predstavou a vytvárame si falošnú identitu. Keď nemôžeme byť tým, kým naozaj sme, môže to viesť k depresii, napätiu a úzkosti. Aj spoločenské očakávania negatívne ovplyvňujú naše vzťahy – hlavne ten, ktorý máme samé so sebou. Ak máte pocit, že ste sa dostali do pasce a že v živote predsa musí existovať aj niečo viac, Cesta vám môže pomôcť oslobodiť sa.

Počas troch intenzívnych dní na seminári Intenzívna Cesta pre ženy nájdete cestu k svojej duši a k zmene vo všetkých oblastiach vášho života

Po prvýkrát za viac ako 20 rokov prezentovania seminárov Cesty sa Brandon Bays, autorka metódy Cesta, rozhodla spolu s Gaby Burt uviesť čisto ženský, trojdňový seminár Intenzívna Cesta.

Bonus zdarma

Tri silné dni, ktoré zmenia váš život na všetkých úrovniach

Deň 1
Zažite proces, ktorý vám pomôže uvoľniť emocionálne bloky a povedie ku skutočnému uzdraveniu

Počas procesu Emocionálnej cesty odhalíte hlboko uložené emocionálne bloky, ktoré vás v živote brzdili. Okrem toho uvoľníte potlačené bunkové spomienky, ktoré môžu spôsobovať fyzickú chorobu alebo emocionálne uzavretie.

Deň 2
Prejdite si fyzickým procesom, aby ste uzdravili svoje telo

Zažijete proces Fyzickej cesty, ktorý je vytvorený tak, aby odkryl a vyčistil staré bunkové spomienky, ktoré spôsobili fyzickú chorobu alebo nezdravé napätie vo vašom tele. Tento silný liečivý proces viedol u Brandon k uzdraveniu z nádoru a vy zažijete jeho účinok na sebe samých.

Deň 3
Naučte sa hlboko uzdravujúce pokročilé nástroje Cesty

Tieto transformačné nástroje vám umožnia zažiť skutočné odpustenie na bunkovej úrovni. Pomôžu vám uzdraviť sa z minulej traumy, fyzickej choroby alebo emočného uzavretia. Tieto nástroje, ktoré vyvinula Brandon Bays, budete mať k dispozícii každý deň vášho života. Tento deň bude prezentovať Gaby Burt.

Satsang – vaša príležitosť klásť otázky priamo Brandon Bays

Počas každodenného Satsangu budete mať možnosť klásť Brandon a Gaby otázky, ktoré vás budú zaujímať. Takisto budete mať možnosť podeliť sa o svoje skúsenosti v bezpečnom prostredí. Počas týchto stretnutí dochádza k mnohým hlbokým uvedomeniam.

Intenzívna Cesta je prvým krokom v programe, ktorý je vytvorený tak, aby viedol k zmene vášho života na všetkých úrovniach. Otvára tiež dvere k tomu, aby ste sa stali Akreditovaným terapeutom Cesty.

Prezentérky

Brandon Bays

Efektívne techniky metódy Cesta sa zrodili z priamej skúsenosti Brandon Bays, ktorá sa uzdravila z obrovského nádoru len za 6 a pol týždňa – bez pomoci liekov alebo chirurgického zákroku.

Opierajúc sa o svoje vlastné poznatky z oblasti alternatívnej medicíny a o zistenia vedcov akými boli Deepak Chopra a Dr. Candace Pert, začala Brandon vyvíjať transformačnú uzdravujúcu techniku, ktorá sa neskôr stala známou ako metóda Cesta.

Cesta nám umožňuje dostať sa ku koreňu našich obmedzujúcich vzorcov a uzavretí, ktoré nám bránia žiť život naplno – a ktoré môžu dokonca viesť k ochoreniu. Umožňuje nám uvoľniť emocionálne bloky z minulosti, ktoré nás brzdia. Výsledkom je uzdravenie a zmena na bunkovej úrovni. Na seminári Intenzívna Cesta využijete tie isté techniky, ktoré vytvorila Brandon vychádzajúc z vlastnej skúsenosti uzdravenia sa z nádoru.

Gaby Burt

Gaby Burt je rodená Rakúšanka a podnikateľka. Cestu po prvýkrát zažila v roku 1996 a spôsob, akým táto metóda pozitívne zmenila životy ľudí, sa jej hlboko dotkol. Gaby začala v spoločnosti pracovať ako dobrovoľníčka a v roku 2000 ju Brandon Bays a Kevin Billett (spoluzakladateľ a CEO Cesty, manžel Brandon) požiadali, aby sa stala prezentérkou a riaditeľkou Cesty.

Odvtedy sa Gaby stala nástrojom prinášajúcim Cestu do celého sveta. Cesta je teraz celosvetovo známa a svoje semináre ponúka v 48 krajinách. Kniha Cesta bola preložená do 21 jazykov a tisíce ľudí zažíva účinky tohto učenia. Gaby pracuje po boku Brandon už viac ako 16 rokov a Cesta je jej každodennou súčasťou. Je v nej hlboko ponorená a jej prirodzenou a hlbokou túžbou je, aby sa Cesta rozšírila po celom Rakúsku.

Gaby hovorí: “Keď som po prvýkrát zažila tieto hlboko oslobodzujúce nástroje Cesty, mojou najhlbšou túžbou sa stalo sprístupniť túto metódu každej ľudskej bytosti na zemi.” Táto túžba je stále hybnou silnou v jej každodennom živote.

Často kladené otázky

Ak ste žena, ktorá bojuje s akýmkoľvek fyzickým problémom alebo emocionálnym uzavretím, Intenzívna cesta vám môže pomôcť. Alebo možno cítite, že chcete od života viac a nevyužívate svoj potenciál naplno. Ak máte pocit, že ste zaseknuté a neschopné urobiť zmenu, ktorú potrebujete, seminár Intenzívna cesta vám pomôže dostať sa na koreň príčine, ktorá vás brzdí na všetkých úrovniach – fyzickej, psychickej, duševnej aj duchovnej.

Ak hľadáte rýchlu a jednoduchú nápravu, bez toho, aby ste museli čeliť pravde, tento seminár NIE JE pre vás. Seminár Intenzívna cesta je určený pre milovníčky pravdy, ktoré sa chcú vo svojich životoch oslobodiť od dlhoročnej emocionálnej záťaže.

Seminár Intenzívna cesta sa nepodobá žiadnemu semináru, na ktorom ste sa kedy zúčastnili. Je vytvorený tak, aby odhalil osobné emocionálne a fyzické bloky, ktoré vás vo vašom živote brzdili a spôsobili emocionálne uzavretie či chorobu. Vyriešite pôvodnú príčinu a dospejete k oslobodzujúcemu odpusteniu - sebe aj ostatným.

Osobný a účinný proces Cesty, ktorý zažijete, sa zrodil z vlastnej skúsenosti Brandon Bays, ktorá sa vďaka nemu vyliečila z nádorového ochorenia. Metóda Cesta, ktorú vyvinula, vám umožní prístup k hlboko zakoreneným spomienkam na bunkovej úrovni - a naučí vás, ako vyriešiť a zbaviť sa problémov uložených v nich.

Emócie nie sú len chemické látky v mozgu. Sú to elektrochemické signály, ktoré majú vplyv na chémiu a elektrinu v každej bunke nášho tela. Elektrický stav tela je modulovaný emóciami, ktoré menia vnútorný svet tela.

Candace Pert, vedúca biochémie mozgu v Národnom inštitúte zdravia, urobila prelomový objav, ktorý zmenil spôsob, akým vedci dovtedy chápali prepojenie mysle a tela. Našla totiž opiátový receptor - mechanizmus, pomocou ktorého istá skupina chemických látok (peptidov) ovplyvňuje myseľ a telo. Jej výskum viedol k pochopeniu toho, že emócie fungujú ako regulačný systém tela.

Na neurologickej úrovni Pert zistila, že pocit spojenia s Bohom, pocit blaženosti, je dôležitou súčasťou funkcie mozgu. "Požehnanie a blaženosť pochádzajú z rovnakého zdroja. Sme stvorení na to, aby sme cítili blaženosť. Je to normálne a prirodzené, "hovorí.

Prirodzene sa vyskytujúce "chemikálie blaženosti" sa nazývajú endorfíny, a uvoľňujú sa v mozgu a v tele ako reakcia na emocionálne stavy a pohybové aktivity. Pert hovorí: "Opiátový receptor ....je v našej frontálnej mozgovej kôre, najvyvinutejšej časti nášho mozgu. Je to akoby sme boli stvorení tak, aby sme sa rozhodovali na základe potešenia. Najvyššia a najinteligentnejšia časť nášho mozgu je presiaknutá receptormi, aby sme využívali potešenie ako kritérium nášho rozhodovania. Takže je to v poriadku cítiť sa dobre - Boh je dobrý.“

Pert pokračuje: "Vieme, že vibrácia v týchto receptoroch sprostredkováva celému organizmu pocit blaženosti. ... Že vibrácia endorfínov je vyjadrením blaženosti božskej jednoty. "Takže keď vnútorne vytvoríme tento druh rezonancie, sme v súlade s týmto božským ja. Skutočná blaženosť predstavuje optimálny stav fungovania.

Žiadny problém. Vytvorili sme možnosť platby v troch splátkach; jedna je ihneď po registrácii, ďalšia o 30 dní a konečná splátka o 60 dní.

Pre viac informácií nás kontaktujte na info@brandonbays.sk.

Ak by ste chceli zažiť Cestu hneď teraz, môžete vyskúšať jeden z našich programov online, vrátane sedenia terapie Cesta tu >> . Nástroje Cesty online ponúkajú prístup k účinným technikám, bez ohľadu na to, kde sa nachádzate. Využili ich už tisícky ľudí v priebehu mnohých rokov, čo dokazuje, že sú rovnako silné ako pri fyzickej účasti na seminári.

Ďalšou možnosťou je dohodnúť si individuálnu terapiu s niektorým z desiatkov vyškolených terapeutov metódy CESTA na Slovensku. Ich zoznam a kontaktné údaje nájdete tu >>

S metódou CESTA má len na Slovensku skúsenosť tisíce ľudí. O ich príbehoch si môžete viac prečítať na oficiálnom webe tejto metódy www.brandonbays.sk. Odporúčame si prečítať knižku CESTA od autorky Brandon Bays, po ktorej prečítaní budete vedieť, či je táto metóda pre Vás, či Vás Vaše srdce volá ju vyskúšať.

V prvý deň zažijete proces Emocionálnej cesty, ktorý vám pomôže dostať sa k potlačeným bunkovým spomienkam a uvoľniť ich.

Na druhý deň prejdete procesom Fyzickej cesty a spojíte sa s uzdravujúcou silou vášho vlastného tela. Je to ten istý proces, ktorý pomohol Brandon zbaviť sa nádoru - bez chirurgického zákroku alebo liekov.

Na tretí deň sa naučíte pokročilé techniky, ktoré môžete využiť pri liečení v každodennom živote. Pomôžu vám dosiahnuť hlboké odpustenie na bunkovej úrovni. Tieto nástroje môžete po seminári využívať a pomôcť tiež vašim priateľom, rodine a klientom.

Seminár je tlmočený simultánne do slovenského jazyka. Tlmočenie je zabezpečené kvalifikovanými tlmočníčkami, ktoré okrem štúdia jazykov majú za sebou aj kompletný terapeutický výcvik metódy CESTA, dlhoročnú skúsenosť s touto metódou a účasť na viacerých pokročilých seminároch po celom svete. Preklad si môžete objednať spolu so seminárom na http://www.brandonbays.sk/e-shop

Jediné, čo žiadame, je, aby ste prišli s otvoreným srdcom, s vierou, že uzdravenie je pre vás možné a s ochotou čeliť pravde. Vaše telo sa môže uzdraviť - a tým, že sa semináru zúčastníte sa už rozhodlo podstúpiť túto hlbokú transformáciu. Takže len príďte.

Cesta pomohla už tisíckam ľudí trpiacim rôznymi fyzickými ochoreniami a priniesla hlboko uzdravujúce výsledky. Avšak je dôležité zdôrazniť, že vám vaše uzdravenie nemôžeme zaručiť. Každé telo je iné a každý z nás má pred sebou inú cestu. Najlepšie je prísť s dôverou, otvorenosťou a ochotou objavovať bez očakávaní.

Ubytovanie a strava nie sú zahrnuté v cene semináru Intenzívna cesta.

O možnostiach ubytovania a stravovania Vás budeme informovať v potvrdzovacom emaili, ktorý posielame po vykonaní Vašej objednávky a jej úhrady. Priamo na mieste konania seminára je za zvýhodnenú cenu zabezpečená výživná vegetariánska strava a zľavnené ubytovanie.

Státisíce žien na celom svete zažili jednoduchú, no veľmi efektívnu metódu Intenzívnej cesty. Vďaka nej prekonali mnohé prekážky a výzvy vrátane fyzických chorôb, emocionálnych problémov, problémov vo vzťahoch, v kariére, či v oblasti výkonnosti. Pridajte sa k nám a vzlietnite v slobode.

Bonus zdarma
Conscious Company Ltd.
t/a The Journey

PO Box 356
Bridgend CF31 9NS
UK
© Copyright 2016, The Journey - all rights reserved.
design by MMP, code by The Journey