Loading...
Facebook Google
X

Bohatstvo

Pre mnoho ľudí hojnosť znamená mať materiálne statky, peniaze a ďalšie majetky.

Spájate si svoje právo žiť s množstvom získaného bohatstva? Alebo je hojnosť pre vás hojnosťou v zdraví, šťastí a v úžasných príležitostiach?

Nech je už vaša pravda akákoľvek, ak cítite, že sa chcete posunúť, je nutné, aby ste plne chápali dopad vašich podvedomých presvedčení na vaše sny. Ak veríte, že máte právo na zdravie a bohatstvo, avšak vaše rozhodnutia tieto presvedčenia neustále podkopávajú, máte v sebe tichých sabotérov, ktorí vám aktívne bránia v dosahovaní vašich cieľov. Je to ako by ste mali jednu nohu na plynovom pedáli a druhú na brzde. Snažíte sa v živote napredovať, ale namiesto toho zostávate zaseknutí, neschopní naplno dosiahnuť svoj potenciál šťastia.

Niekoľko otázok, ktoré by ste si mali položiť

Aby sme vám pomohli objaviť niektorých tichých sabotérov vo vašom živote – tých, ktorí udržujú bohatstvo mimo vášho dosahu a vy sa cítite nenaplnení, nešťastní a možno nespokojní, spýtajte sa sami seba:

V závislosti od našich spoločenských vplyvov buď niečomu veríme, alebo nie. A čo sa týka hojnosti alebo jej nedostatku, berieme to osobne a veríme, že si zaslúžime to, čo dostaneme.

Nárokujte si späť svoju silu a začnite vytvárať hojnosť vo vašom živote

Ak je váš systém presvedčení plný nástrah, seba sabotujúcich nálepiek, pravidiel a sľubov, nikdy sa nepohnete ďalej. Napríklad, na jednej strane si možno hovoríte: „Zaslúžim si byť šťastný!“, no vzápätí ste presvedčení o tom, že môžete byť skutočne šťastní len vtedy, ak niekto iný spraví váš život dokonalým. V tom prípade sa vzdávate svojej vlastnej sily a nevedomky sa stávate obeťou životných okolností.

INTENZÍVNA CESTA VÁM MÔŽE POMÔCŤ MANIFESTOVAŤ ZMENY

Na seminári Intenzívna Cesta môžete odstrániť obmedzujúce vzorce a presvedčenia a skutočne si priznať, že ste zodpovední za svoje vlastné šťastie. To vám umožní robiť vedomé voľby a rozhodnutia. Po tom, čo sa úplne zbavíte tichých sabotérov vo vašom podvedomí, začnete dávať do súladu svoje emocionálne zdravie a hodnotové presvedčenia.

Keď sú vaše presvedčenia o vašej hodnote v súlade s vaším správaním, začne skutočne dochádzať k zmenám.

Spravte si osobnú inventúru toho, čo pre vás bohatstvo znamená - napríklad:

 • Dobré zdravie
 • Zmysluplné vzťahy s ľuďmi
 • Bezpečná strecha nad hlavou a jedlo na stole
 • Bohatý a zmysluplný život
 • Silný duchovný život
 • Pokoj mysle

Vďačnosť je príťažlivá

Keď si v živote vytýčite konkrétne zámery a načrtnete jasné a dobre definované kritériá pre ich dosiahnutie, budete si oveľa viac vedomí príležitostí, ktoré sa vám začnú naskytovať. Veď ak nerozoznáte veci a životné skúsenosti, ktoré vás inšpirujú, ako sa z nich môžete tešiť a byť za ne vďační, keď sa začnú prejavovať?

Nájdite si teda chvíľu a stanovte si svoje ciele a zámery. Skúmajte, aký to je pocit žiť ideálny život, taký, aký chcete, aby bol. Žijete život vo vďačnosti za všetko, čo sa prostredníctvom vás prejavuje – či pre váš osobný prospech alebo v prospech celého ľudstva? Aké pravidelné praktiky ste ochotní vykonávať, aby ste aj naďalej mohli žiť týmto spôsobom?

Sú tri hlavné aspekty, ktoré sa podieľajú na hojnosti v našich životoch. Ide o:


Manifestovanie znamená, že sa aktívne usilujeme a zameriavame na to, čo definujeme ako hojnosť. O hojnosť sa musíme starať a kŕmiť ju, aby mohla prekvitať a rásť. Keď hojnosti dovolíme skrze nás prúdiť, uvoľňuje v nás bloky, ktoré by boli inak príčinou stagnácie. Ak sa pokúsime hojnosť hromadiť a nechávať si ju len pre seba, obmedzujeme jej rast.

Aby sme umožnili cyklu hojnosti zdravo prúdiť, odporúča sa:

 • Byť vďačný
 • Zostať otvorený
 • Stať sa kúzelníkom
 • Konať
 • Oslobodiť sa od všetkých očakávaní a pripútanosti na výsledku
 • Počúvať vnútornú múdrosť tela
 • Sledovať znamenia, ktoré nám život ponúka
 • Mať pružné očakávania
 • Byť konkrétny
 • Určiť si časový rámec, v ktorom sa má konkrétna vec manifestovať
 • Dôverovať

Hojnosť je vaším neodňateľným právom

Staňte sa aktívnym účastníkom na vytváraní vlastného zdravia a bohatstva. Na šťastie máte právo od narodenia – preto ste mimoriadne schopní definovať to, čo vás robí šťastnými. Buďte ochotní spolupracovať na prejavovaní hojnosti vo vašom každodennom živote. Bavte sa, hrajte sa a zostávajte v nevinnosti a otvorené všetkým životných skúsenostiam. Užívajte a buďte vďační za každú skúsenosť, ktorá napomáha vášmu vnútornému uzdravovaniu – a uzdravovaniu celého ľudstva.

VYTÝČTE SI ZÁMER NA SEMINÁR INTENZÍVNEJ CESTY

Trojdňový seminár Intenzívnej cesty navždy zmení váš život. Prvým krokom je ochota a odvaha hovoriť pravdu o tom, čo zažívate a vyčistiť si vzťah so svojou minulosťou. Keď uvidíte pravdu cez svetlo vašej vlastnej duše, budete môcť odpustiť sebe i ostatným a navždy uzdraviť všetky aspekty svojho života.

Konečne pochopíte seba samých, a to na úrovniach, o ktorých sa vám predtým ani nesnívalo. A uvedomíte si tiež nepopierateľné prepojenie medzi emocionálnou a fyzickou pohodou a pochopíte ako veľmi jedno ovplyvňuje druhé.

Techniky, ktoré sa naučíte, budú podporovať vaše šťastie, fyzické zdravie, vzťahy, duševné zdravie, duchovné prebudenie a bohatstvo po celý zvyšok vášho života. Všetky tieto aspekty sú vzájomne prepojené a neoddeliteľne spojené. Takže uzdravenie v jednej oblasti spustí uzdravovanie aj v tých ďalších. Keď začnete robiť vedomé rozhodnutia, môžete si konečne začať užívať život naplno.

Je čas prevziať zodpovednosť za svoje vlastné šťastie a rozhodnúť sa vykročiť na cestu k uzdraveniu.

Stiahnite si zdarmaStiahnite si zdarma

ŠPECIÁLNA PONUKA

 

Intenzívna Cesta, 3- denný seminár s Brandon Bays
Bratislava, Slovensko

ZISTITE VIAC

Journey Slovakia, s.r.o.
Podpriehradná 3A
821 07, Bratislava, SR
© Copyright 2019, The Journey - all rights reserved.
design by MMP, code by The Journey