Loading...
Facebook Google
X

Telesné zdravie

NAŠE EMÓCIE MAJÚ PRIAMY VPLYV NA NÁŠ FYZICKÝ STAV

V minulosti sa verilo, že zdedené gény určujú našu budúcnosť a akékoľvek choroby alebo zdravotné ťažkosti, ktoré mali naši predkovia, sa stanú aj naším osudom. Epigenetika alebo „kontrola nad génmi“, túto predstavu zmenila a hovorí, že my sme zodpovední za to, akým spôsobom sa naše gény prejavujú.

VAŠE POCITY MÔŽU GÉNY VYPÍNAŤ A ZAPÍNAŤ

Epigenetika je relatívne nová veda. Poukazuje na to, ako náš systém presvedčení ovplyvňuje našu emocionálnu a fyzickú pohodu. Dr. Bruce Lipton svojim výskumom potvrdzuje, že „gény sú akýmsi plánom, ktorý môže byť zapnutý alebo vypnutý a môže sa meniť v závislosti od našich pocitov.... Vaše podvedomé presvedčenia s vami buď spolupracujú alebo idú proti vám, no pravdou je, že svoj život nemáte pod kontrolou, pretože vaše podvedomie predchádza akúkoľvek vedomú kontrolu“.

VAŠE PODVEDOMIE MÔŽE POZITÍVNE AFIRMÁCIE SABOTOVAŤ

Ak sa snažíte uzdraviť z vedomej úrovne – opakujete si afirmácie a hovoríte si, že ste zdraví – je možnosť, že v sebe máte neviditeľný podvedomý program, ktorý to sabotuje. (https://www.brucelipton.com/resource/article/epigenetics)

INTENZÍVNA CESTA PONÚKA KĽÚČ K ODHALENIU PODVEDOMÝCH PRESVEDČENÍ

Ak je to, čo tvrdí Dr. Bruce Lipton, pravdivé, tak náš systém presvedčení je priamo spojený s našimi podvedomými myšlienkami. Tieto potom priamo vplývajú na naše emócie a naše emócie a presvedčenia zas vplývajú to, akým spôsobom sa naša DNA prejavuje – a to v konečnom dôsledku ovplyvňuje zdravie a vitalitu nášho tela.

To nám umožňuje dostať sa k starým, potlačeným spomienkam a emocionálnym a fyzickým traumám, ktoré uviazli v našom tele na bunkovej úrovni. A tu, bez nášho vedomia, ovplyvňujú kvalitu nášho života - takže sa neustále rozhodujeme reaktívnym spôsobom, aby sme sa vyhli starým zraneniam, ktoré si naša myseľ už ani nepamätá.

Možno si aj začneme všímať tieto vzory správania - vyhýbanie sa a potláčanie – a pýtať sa: „Prečo sa mi to stále deje?" No naďalej môžeme pokračovať v rovnakom podvedomom rozhodovaní , ktoré sabotuje náš život, až pokým sa nenaučíme, ako s týmito návykmi skoncovať.

Intenzívna cesta „Proces fyzického uzdravenia“

Ako teda získame prístup k našim potláčaným bunkovým spomienkam na fyziologickej úrovni? Jedným zo základných nástrojov Intenzívnej cesty je „Proces fyzického uzdravenia“ - Fyzická cesta.

Táto krásna technika nás učí, ako:

  • Identifikovať, vykoreniť a vyčistiť staré chybné vzorce, ktoré sa mimovoľne stali súčasťou nášho podvedomého programovania
  • Cestovať po celom tele, používajúc riadenú vizualizáciu, znovu objaviť príčinu našej pôvodnej bolesti
  • Emocionálne uzavrieť starý neukončený problém – s kýmkoľvek (alebo s čímkoľvek), kto spôsobil pôvodnú bunkovú spomienku
  • Naplno precítiť emocionálne následky konkrétneho príbehu (spomienky)
  • Prirodzene dôjsť k zmiereniu a odpusteniu toho, čo sa stalo
  • Prepísať vyjadrenie našej DNA tak, aby materské bunky pri ďalšom delení posunuli dcérskym bunkám jasný odkaz, že môže začať prebiehať uzdravovanie.

Po odstránení starého programovania v našom podvedomí vytvárame priestor pre nové, zdravšie alternatívy a presvedčenia, ktoré sa stanú naším prirodzeným spôsobom bytia.


Naše telo sa neustále snaží uzdraviť

Naše telá majú svoj prirodzený liečebný plán. Každá bunka v tele nakoniec zomiera a je nahradená novou – takže my máme pravidelne možnosť pozitívne ovplyvňovať budovanie nového, zdravého tela. Predsa len, nie sme vydaní napospas osudu.

Napríklad:

Vaše telo vám ponúka záchranné lano - je na vás, či sa ho chytíte

Len čo si uvedomíte, že máte priamy vplyv na to, ako sa vaše telo cíti, môžete urobiť odvážne rozhodnutie – otočiť sa a čeliť svojej minulosti, naplno precítiť dôsledky toho, čo sa stalo a zažiť skutočné odpustenie. Tým sa odstránia emocionálne bloky, ktoré obmedzili prirodzenú schopnosť vášho tela sa uzdraviť.

Zistite, čo je potrebné, aby ste prekonali bolesť z minulosti a začalo sa vám dariť

Ak ste ochotní doslova „hodiť minulosť za hlavu“, môžete zistiť, ako prepísať svoj vlastný osud. Môžete si vytvoriť nový život plný emocionálneho, mentálneho, duševného a fyzického zdravia. Získate nový systém presvedčení, osvojíte si prirodzené zdravé správanie a budete cítiť širokú škálu emócií, ktoré sú k dispozícii všetkým ľudským bytostiam.

To, čo sa na seminári Intenzívna cesta naučíte, vyžaduje prax ... potrebujeme totiž pracovať s našimi svalmi „vedomých presvedčení“ a „emocionálneho zdravia“, kým nebudú vycvičené na nevedomej úrovni. Prvým krokom je uvedomiť si, čo je potrebné zmeniť. Len čo sa naladíme na naše emocionálne potreby, osobné systémy presvedčení a zodpovedajúce správania, získame kľúč k nášmu vlastnému šťastiu.

Iba Cesta vám ponúka rýchly prístup k vašim podvedomým presvedčeniam

Venujte si kľúč ku skutočnej slobode


Urobte prvý krok na seminári Intenzívna cesta

Trojdňový seminár Intenzívnej cesty navždy zmení váš život. Prvým krokom je ochota a odvaha hovoriť pravdu o tom, čo zažívate a vyčistiť si vzťah so svojou minulosťou. Keď uvidíte pravdu cez svetlo vašej vlastnej duše, budete môcť odpustiť sebe i ostatným a navždy uzdraviť všetky aspekty svojho života.

Konečne pochopíte seba samých, a to na úrovniach, o ktorých sa vám predtým ani nesnívalo. A uvedomíte si tiež nepopierateľné prepojenie medzi emocionálnou a fyzickou pohodou a pochopíte ako veľmi jedno ovplyvňuje druhé.

Techniky, ktoré sa naučíte, budú podporovať vaše šťastie, fyzické zdravie, vzťahy, duševné zdravie, duchovné prebudenie a bohatstvo po celý zvyšok vášho života. Všetky tieto aspekty sú vzájomne prepojené a neoddeliteľne spojené. Takže uzdravenie v jednej oblasti spustí uzdravovanie aj v tých ďalších. Keď začnete robiť vedomé rozhodnutia, môžete si konečne začať užívať život naplno.

Je čas prevziať zodpovednosť za svoje vlastné šťastie a rozhodnúť sa vykročiť na cestu k uzdraveniu.

Stiahnite si zdarmaStiahnite si zdarma

ŠPECIÁLNA PONUKA

 

Intenzívna Cesta, 3- denný seminár s Brandon Bays
Bratislava, Slovensko

ZISTITE VIAC

Journey Slovakia, s.r.o.
Podpriehradná 3A
821 07, Bratislava, SR
© Copyright 2019, The Journey - all rights reserved.
design by MMP, code by The Journey